کد خبر:141790
پ

والیبال ایران با شکست برابر فرانسه ،حریف روسیه شد

تیم ملی والیبال ایران با قبول شکست مقابل فرانسه از راهیابی به جمع ۴ تیم برتر مسابقات والیبال قهرمانی جهان بازماند.

تسنیم/تیم ملی والیبال ایران با قبول شکست ۳ بر ۲ مقابل تیم ملی فرانسه در آخرین دیدار مرحله سوم مسابقات قهرمانی جهان از راهیابی به جمع ۴ تیم برتر مسابقات بازماند.

فرانسوی‌ها که برای تثبیت صعود خود به نیمه نهایی احتیاج به یک ست در این بازی داشتند در همان شروع کار را یکسره و با پیروزی ۲۵ بر ۲۰ تکلیف ۲ تیم صعود کننده از این گروه را مشخص کردند. با شروع ست دوم، اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران، بازیکنان اصلی خود را بیرون کشید و با ۶ بازیکن جدید بازی را ادامه داد. ست دوم نیز با حملات بیشتر بازیکنان فرانسه با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود این تیم به پایان رسید. از ابتدای ست سوم بازیکنان ایران بدون استرس به کار خود ادامه دادند و توانستند ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۹ ست‌های سوم و چهارم را به سود خود پایان دهند. شاگردان کواچ اما در ست پنجم با نتیجه ۱۵ بر ۹ شکست خوردند و در مجموع ۳ بر ۲ مغلوب حریف شدند.

تیم ملی ایران در آخرین بازی خود در مسابقات والیبال قهرمانی جهان برای کسب مقام پنجمی از ساعت ۱۶:۱۰ روز شنبه به مصاف تیم ملی روسیه می‌رود. از گروه G  تیم‌های فرانسه و آلمان و از گروه H تیم‌های لهستان و برزیل به نیمه  نهایی صعود کردند.
منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 2

کلید مقابل را فعال کنید