کد خبر:199514
پ

هاشمی با اظهاراتی کینه‌آمیز آب به آسیاب دشمن می‌ریزد

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی حرف هاشمی را از سر کینه‌ورزی با نیروهای انقلابی دانست و گفت: وی با بیان این حرفها آب به آسیاب دشمن می‌ریزد.

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با افق، با اشاره به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی،افزود: حرفی که  هاشمی می‌زند با واقعیت روز منافات دارد، چرا که ژاپنی‌ها پس از گذشت ۶ دهه زیستن و تحت حمایت امریکاییها تصمیم گرفته‌اند ارتش خود را احیا کنند و به موضوع دفاعی خود اهمیت دهند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقتدار هر کشور وابسته به نیروهای مسلح آنهاست، تصریح کرد: اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی ایران از آن نیروهای مسلح انقلابی ما است. آقای هاشمی با بیان این حرفها آب به آسیاب دشمن می‌ریزد.

حجت‌الاسلام ذوالنور تصریح کرد: این نوع حرفها چیزی جز کینه‌ورزی با نیروهای انقلابی نظام نیست. درحالی که نیروهای مسلح به بهترین دستاوردهای نظامی و توان دفاعی دست یافته‌اند و باید حمایت‌های ویژه‌ای از این نیروهای مخلص و انقلابی شود، آقای هاشمی بدنبال حذف  نیروهای مسلح است.

وی  به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: رهبری معظم فرمودند: «برای تأمین امنیت ملت، کشور و آینده، باید علاوه برتوان دفاعی، توان تهاجمی را نیز افزایش داد»، حالا هاشمی معتقداست باید ارتش و سپاه و کل بنیه دفاعی و تجهیزات پیشگیرانه را کنار گذاشت تا به رشد اقتصادی برسیم!

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان سخنان خود، خاطرنشان کرد: هاشمی در اوایل فروردین امسال توان موشکی ایران را نشانه گرفت، ولی با هشدار صریح رهبر معظم انقلاب حرف خود را پس گرفت. بنابراین اگر کشور از امنیت کامل برخوردار است، همه از جان برکفی‌های این نیروهای مسلح است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 5 =

کلید مقابل را فعال کنید