کد خبر:199978
پ

استقلال قعر‌نشین به دربی رفت/تساوی شاگردان منصوریان مقابل ماشین سازی

دیدار تیم‌های استقلال و ماشین سازی از هفته پنجم لیگ برتر با تساوی به پایان رسید.

خبرگزاری فارس: استقلال قعر‌نشین به دربی رفت/تساوی شاگردان منصوریان مقابل ماشین سازی

 به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم های استقلال و ماشین سازی از هفته پنجم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی و با حضور ۱۵ هزار تماشاگر آغاز شد و در نهایت بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

  تورج حق وردی

محمدرضا ابولفضلی و سجاد طوری

رابسون از استقلال و کامدار و کاکاشویلی از ماشین سازی

 کاوه رضایی دقیقه ۷ برای استقلال سامان نریمان جهان دقیقه ۵۱ برای ماشین سازی

ترکیب استقلال

مهدی رحمتی، ووریا غفوری، هرائر مگویان، رابسون، سیدمجید حسینی، فرشید باقری،امید ابراهیمی، جابر انصاری، خسرو حیدری، کاوه رضایی و فرشید اسماعیلی

سرمربی: علیرضا منصوریان

 فرشید اسماعیلی( ۶۳- محسن کریمی) وریا غفوری(  ۸۲- علی قربانی) فرشید باقری( ۷۶- بختیار رحمانی)

ترکیب ماشین سازی

مانوئل فرناندز، حبیب گردانی، ادسون هنریکو، بهمن کامل، سامان نریمان جهان، کاخبر کاکاشویلی، امین قاسمی نژاد، پیام صادقیان، اندرانیک تیموریان، سجاد رهبر، بهرام احمدی

سرمربی: رسول خطیبی

 سجاد رهبر( ۴۴- میر مهدی قریشی) بهرام احمدی( ۶۱- احمد امیرکامدار) پیام صادقیان (  ۷۳ – مهرداد بایرامی)


دقیقه ۹۳

استقلال پشت محوطه جریمه ماشین سازی صاحب ضربه خطا شد. خسرو حیدری پشت این توپ ایستاد و سانتری را روی دروازه ماشین سازی به صورت پاس فرستاد اما ضربه جابر انصاری را مدافعان ماشین سازی دور کردند.


دقیقه ۹۱
مانوئل دروازه بان اسپانیایی تیم ماشین سازی توپی که نزدیک بود به کاوه رضایی برسد را مال خود کرد تا حمله آبی ها خیلی زود خنثی شود.


دقیقه ۸۷
کرنر استقلال را بختیار رحمانی روی دروازه ماشین سازی فرستاد اما این توپ هم بی ثمر از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.


دقیقه ۸۳
سانتر خسرو حیدری روی دروازه ماشین سازی ارسال شد اما در ریباند مگویان ضربه بدی به توپ زد که این توپ با فاصله زیادی از روی دروازه حریف تبریزی استقلال به بیرون رفت.


دقیقه ۷۶
ضربه ایستگاهی بازیکنان ماشین سازی را ادسون زد اما توپ شلیک شده از سوی این بازیکن به دیوار دفاعی استقلال برخورد کرد و راهی کرنر شد.


دقیقه ۶۶
امین قاسمی نژاد مهاجم تیم ماشین سازی موقعیت خوبی مقابل دروازه استقلال به دست آورد اما ضربه کم دقت وی به بدن مدافعان استقلال برخورد کرد و توپ بلوکه شد.


دقیقه ۵۷
فرار جابر انصاری او را با مانوئل دروازه بان ماشین سازی تک به تک کرد اما ضربه سنگین او را این دروازه بان اسپانیایی با دو ضرب مال خود کرد.


دقیقه ۵۶
حرکت انفرادی کاوه رضایی با پاس رو به بیرون این بازیکن همراه شد اما جابر انصاری به این توپ نرسید.


دقیقه ۵۲ 

سانتر بازیکن ماشین سازی برای نریمان جهان که بین دو مدافع استقلال بود فرصت خوبی شد تا نریمان جهان با ضربه سر زیبا گل تساوی را به ثمر برساند.


دقیقه ۵۰

بازی در وسط میدان در جریان است و هنوز اتفاق خاصی روی دروازه ها نیفتاده است.


دقیقه ۴۰
پاس تند و تیز و رو به جلوی خسرو حیدری عرض دروازه سبز پوشان تبریزی را سپری کرد اما بازیکنی از استقلال نبود که توپ را به تور بچسباند.


دقیقه ۳۹
کاوه رضایی روی پاس فرشید اسماعیلی باز هم در یک موقعیت تک به تک با مانوئل دروازه بان ماشین سازی قرار گرفت اما باز هم این گلر اسپانیایی منجی دروازه اش شد و اجازه نداد دروازه اش برای بار دوم باز شود.


دقیقه ۳۵

ضربه سنگین و ناگهانی پیام صادقیان به تیر دروازه استقلال برخورد کرد و مهدی رحمتی با خوش شانسی دروازه اش بسته ماند.

از نکات عجیب این بازی اینجا بود که دروازه‌بانان دو تیم لباس‌های زرد رنگ به تن دارند که البته شباهت بسیار زیادی به رنگ سبز فسفری تیم داوری دارد و مشخص نیست در نشست هماهنگی قبل از بازی به این موارد اصلا توجهی می شود یا نه.


دقیقه ۳۲
ضربه ایستگاهی تیم ماشین سازی را پیام صادقیان به سمت دروازه استقلال روانه کرد اما این توپ بعد از برخورد با دیوار دفاعی آبی پوشان به کرنر رفت.


دقیقه ۲۸
ضربه ایستگاهی تیم ماشین سازی را ادسون به سمت دروازه استقلال زد اما مهدی رحمتی با یک شیرجه توپ را به کرنر فرستاد.


دقیقه ۱۹
سانتر زیبای خسروی حیدری از پشت محوطه جریمه با ضربه سر امید ابراهیمی همراه بود اما این بازیکن با ضربه ای بی هدف توپ را از بالای دروازه حریف تبریزی به اوت فرستاد.


دقیقه ۱۷

فرار ووریا غفوری با ارسال تند و تیز او همراه بود اما ادسون مدافع ماشین سازی این توپ را به کرنر فرستاد اما استقلالی‌ها از این کرنر سودی نبردند.


دقیقه ۱۱
فرشید اسماعیلی بازیکن تیم استقلال با پاس پشت مدافعان هم تیمی‌هایش با مانوئل دروازه بان ماشین سازی تک به تک شد اما این دروازه‌بان به زیبایی این موقعیت را دفع کرد تا استقلالی‌ها فقط یک کرنر به دست بیاورند.


دقیقه ۸
سانتر خسرو حیدری از سمت راست با ضربه سر کاوه رضایی همراه شد که این توپ به ایر دروازه برخورد کرد اما در ریباند این بازیکن کار را تکمیل کرده و گل اول استقلال را در این بازی وارد دروازه سبزپوشان تبریزی کرد.


دقیقه ۵

بازی سامان نریمان جهان مهاجم تیم ماشین سازی در یک موقعیت ضد حمله پشت مدافعان استقلال صاحب توپ شد اما نتوانست خطری روی دروازه استقلال ایجاد کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

93 − = 91

کلید مقابل را فعال کنید