کد خبر:206010
پ

هاشمی: وزارت در دوره قبل اشتباه بزرگی انجام داد/خبری از استعلام کمیته ندارم

رئیس فدراسیون تیراندازی می‌گوید با مطرح کردن مشکل این فدراسیون در مراجع بین‌المللی وزارت ورزش در دوره قبل اشتباه بزرگی را انجام داده است.

سیدمهدی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در تهران و اینکه مشکلات مالی برای این رقابت‌ها حل شد یا خیر، اظهار داشت: کارها به سختی پیش می‌رود، اما متوقف نشده است. امیدواریم تا روز آغاز مسابقات به آمادگی کامل برسیم. وزارت ورزش هنوز پولی نداده و امیدواریم این پول تا امروز به دست ما برسد. من با سجادی، مناف هاشمی و وزیر ورزش صحبت‌هایی داشته و قول‌هایی گرفته‌ام.

وی افزود: ما استعدادهای خوبی در کشور داریم که مسابقات تهران می‌تواند بهترین فرصت برای نشان دادن این توانایی‌ها باشد. ورزشکارانی که یا فرصت نداشته و یا فرصت کمتری داشته‌اند تا توانمندی خود را نشان دهند می‌توانند در این مسابقه خود را ثابت کنند.

هاشمی با اشاره به اینکه رقابت تنگاتنگی بین ایران و رقبای آسیایی در این مسابقه وجود خواهد داشت، گفت: با توجه به اینکه چنین فرصتی وجود نخواهد داشت تا ما این تعداد ورزشکار را به یک مسابقه بین‌المللی اعزام کنیم، مسابقات تهران بهترین فرصت است تا حداکثر بهره را ببریم.

رئیس فدراسیون تیراندازی در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر اینکه دو هفته از حضور شما در کمیته می‌گذرد نتیجه استعلام کمیته از وزارت ورزش چه شد، تصریح کرد: اطلاعی ندارم وزارت به کمیته پاسخ داده یا نه، اما موضوع در دست پیگیری است. فکر می‌کنم با توجه به تغییراتی که در مدیریت ورزش رخ داده نتیجه مناسب‌تری را خواهیم دید. با نظر وزیر موضوع بهتر پیگیری می‌شود.

هاشمی در پاسخ به این سوال که شما در این باره با وزیر صحبتی داشتید یا نه، عنوان کرد: با او صحبت کردم. موضوع از طریقمعاون حقوقی در دست پیگیری است که امیدوارم با تعامل حل شود.

وی درباره اینکه فکر نمی‌کنید بهتر بود وزارت ورزش پای مراجع بین‌المللی را وسط نمی‌کشید، یادآور شد: این موضوع اشتباه بزرگی بود که توسط مدیریت قبلی در وزارت ورزش صورت گرفت. امیدواریم در این دوره با توجه به تجربه آقای سلطانی‌فر موضوع حل شود.

 وزارت ورزش در نامه‌ای به فدراسیون جهانی تیراندازی اعلام کرد سازمان بازرسی کل کشور انتخابات این فدراسیون را تعلیق کرده است.

کلیدواژه : سیدمهدی هاشمی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 1

کلید مقابل را فعال کنید