کد خبر:222629
پ

صحت انتخابات شورای شهر زنجان تأیید شد/ نفرات ششم و هفتم شورا جا به جا شدند+اسامی اعضای منتخب

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان با اشاره به تأیید صحت انتخابات شورای شهر زنجان گفت: شمارش آرای دستی تأثیری در نتیجه نداشته و فقط جای نفرات ششم و هفتم شورا و عضو علی‌البدل اول و دوم عوض شد.

 

خبرگزاری فارس: صحت انتخابات شورای شهر زنجان تأیید شد/ نفرات ششم و هفتم شورا جا به جا شدند+اسامی اعضای منتخب

احمد بیگدلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به روند بازنگری انجام شده برای ۱۷۵ صندوق شورای شهر اظهار کرد: در ۳۹ صندوق رای‌گیری دستی انجام شده بود  که اقدام به شمارش آنها شد.

وی با اشاره به اینکه طبق آمار موجود ۶۰۰ برگه رأی به صورت دستی اخذ شده بود، تصریح کرد: این آراء شمارش شده و در نتیجه انتخابات اعمال شد.

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان با بیان اینکه اعمال نتایج به دست آمده از آرای دست تأثیر چندانی در نتیجه انتخابات نداشت، اضافه کرد: تنها تغییر این بود که جای آقایان اسماعیل دویران و سید رحمان احمدی (نفرات ششم و هفتم) در بین اعضای اصلی جابه‌جا شد.

بیگدلی ادامه داد: همچنین بر اساس شمارش انجام شده جای عضو علی‌البدل اول و دوم آقایان اکبر اوصالی و رزاق محمدی هم بعد از شمارش آرا عوض شد.

وی با اعلام تایید صحت انتخابات شورای شهر زنجان تصریح کرد: صحت انتخابات شورای شهر زنجان را تایید و آن را به فرمانداری زنجان اعلام کردیم.

به گزارش فارس، سجاد خدایی، امامعلی دادخواه، کاظم افشارچی، احمد نصیری، محمد مسعود مرادخانی، سید رحمان احمدی، اسماعیل دویران، حمید رضا حمیدی، عباس راشاد ۹  عضو شورای منتخب در شهر زنجان هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 7 =

کلید مقابل را فعال کنید