کد خبر:223651
پ

یک اتفاق مشکوک در اصفهان/ اقدام مخفیانه استقلالی‌ها برای جذب بمب پرسپولیسی لیگ

یک اتفاق مشکوک در اصفهان/ اقدام مخفیانه استقلالی‌ها برای جذب بمب پرسپولیسی لیگ

ستاره فصل گذشته لیگ برتر در حالی که به عنوان یکی از خریدهای جالب توجه سپاهان محسوب می‌شد، در تمرینات چند روز اخیر سپاهان حاضر نشده است.
ساسان انصاری یک اتفاق مشکوک در اصفهان/ اقدام مخفیانه استقلالی‌ها برای جذب بمب پرسپولیسی لیگ

افق نیوز/ ساسان انصاری که در فصل گذشته با بازگشت به فولاد خوزستان با ۱۵ گل زده یکی از ستاره‌های فوتبال ایران محسوب می‌شد، در نقل و انتقالات راهی سپاهان شد و قراردادش را با زردپوشان اصفهانی به امضا رساند.

 

در شرایطی که تمرینات سپاهان از ۲۴ خرداد آغاز شد و این بازیکن در اولین تمرین این تیم حضور یافت، در سه روز اخیر غیبتی عجیب و شائبه برانگیز داشته است. شنیده‌ها از اطراف تیم حاکی است که احتمال فسخ قرارداد این بازیکن و جدایی او به دلیل برخی مشکلات نیز وجود خواهد داشت.

 

باید دید طی روزهای آینده قرارداد این ستاره با سپاهان نهایی خواهد شد یا اتفاق دیگری در این ارتباط رخ خواهد داد تا شوک نقل و انتقالاتی را به اردوی اصفهانی‌ها وارد کند.

 

این در حالی است که برخی گمانه زنی های نقل و انتقالاتی از حضور این بازیکن در لیست خرید منصوریان حکایت دارد و البته این موضوع بعد از جدایی کاوه رضایی برای مسئولان باشگاه استقلال حسابی جدی شده است. ناگفته نماند که بعد از عقد قرارداد انصاری با سپاهان، آبی های تهرانی هیچگونه ملاقات و گفتگویی با این بازیکن نداشته اند.

 

در هر صورت باید منتظر ماند و دید آیا این بازیکن که پیش از این پرسپولیسی بودنش بر سر زبان ها افتاده بود، پیراهن استقلال را بر تن خواهد کرد یا سرنوشت دیگری برایش رقم خواهد خورد.

جام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 17 = 19

کلید مقابل را فعال کنید