کد خبر:230312
پ

هاشمی برای حضور در فدراسیون جهانی مردد است/ منتظر نظر دیوان هستم

رئیس سابق فدراسیون تیراندازی هنوز برای قبول دعوت فدراسیون جهانی تیراندازی مردد است.

سیدمهدی هاشمی، نماینده مجلس

به گزارش افق نیوز، در ادامه روند جنجال برانگیز ریاست فدراسیون تیراندازی که به چندین شکایت در دیوان عدالت اداری منجر شد، فدراسیون جهانی تیراندازی از سید مهدی هاشمی رئیس سابق این فدراسیون دعوت کند برای برگزاری جلسه ای مشترک به مونیخ برود. این دعوت برای روز پنجشنبه گذشته بود که هاشمی در آن شرکت نکرد. هرچند وی برای قبول با تاخیر این دعوت همچنان مردد است.

هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص گفت: باید منتظر نظر دیوان عدالت اداری در خصوص نحوه اجرای حکم باشم و ببینم شرایط به چه صورت پیش می رود. نمی دانم در حال حاضر به این دعوت پاسخ مثبت بدهم یا خیر.

وی ادامه داد: آقایان گفته اند که درگیر رای اعتماد هستیم و فرصت نیست اما قطعا برای اجرای اصل حکم بحثی نیست. من تحمل کردم و در جلسه انتهای هفته گذشته حضور پیدا نکردم تا ببینم این هفته چه اتفاقی می افتد و بعد در این خصوص تصمیم گیری می کنم. به آنها تاییدیه حضور نداده ام و گفتم متعاقبا زمان آمدنم به مونیخ را اعلام می کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است پرونده اخیر دیوان عدالت اداری به هیات عمومی این دیوان ارجاع داده شود گفت: خیر  پرونده  از این قضیه گذشته است و جایی برای طرح در هیات عمومی ندارد. این آخرین مرحله بوده و طبیعتا در اجرای حکم تردیدی نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

69 + = 71

کلید مقابل را فعال کنید