کد خبر:230539
پ

راموس: در اروپا داوران کمتر سختگیری می‌کنند/ تیم‌ها چشم دیدن موفقیت‌‌های ما را ندارند

کاپیتان رئال مادرید از تصمیم داور برای اخراج او در بازی برابر دپورتیوو انتقاد و آن را سختگیرانه توصیف کرد.

سرخیو راموس

به گزارش افق نیوز، سرخیو راموس بامداد امروز (دوشنبه) در جریان پیروزی ۳ بر صفر تیمش در خانه دپورتیوو لاکرونیا در هفته اول لالیگا، کارت زرد دوم خود را در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم گرفت برای هجدهمین بار در دوران بازیگری‌اش در لالیگا اخراج شد.

این اتفاق در حالی رخ داد که او می‌توانست بابت خطای اولش – زمانی که با دست ضربه‌ای به صورت فابیان شار، مدافع دپورتیوو لاکرونیا زد – به جای کارت زرد، مستقیماً کارت قرمز بگیرد.

با این حال راموس معتقد بود که تصمیم داور برای اخراج او سختگیرانه بوده است. او در پایان بازی به خبرنگاران گفت: به نظر خودم کارت زرد دومی که گرفتم اشتباه بود اما من برای نظر داور احترام قائلم. برخی داوران باید به فوتبال انگلیس نگاه کنند و بیشتر اجازه دهند که بازی در جریان باشد. من سیستم قضاوت انگلیسی‌ها را دوست دارم، ضمن اینکه در اروپا هم داور این‌قدر سخت‌گیری نمی‌کنند.

راموس درباره حرکتش روی فابیان شار که به عقیده آندوخار اولیور کارشناس داوری رادیو مارکا سزاوار دریافت کارت قرمز مستقیم بود هم گفت: اتفاقی که رخ داد هنگام ارسال یک ضربه کرنر بود. من به سر شار ضربه زدم اما قصد نداشتم به او آسیب برسانم.

کاپیتان رئال مادرید در پایان مدعی شد که سایر تیم‌ها از تداوم پیروزی‌های تیم او ناراضی هستند. او گفت: زمانی که شما جام‌های زیادی می‌برید، همه تیم‌ها علیه شما موضعگیری می‌کنند.

تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

44 − = 34

کلید مقابل را فعال کنید