کد خبر:233058
پ

اسلحه مخرب سرمربی «پرسپولیس» کیست؟ + تصویر

مهاجم پرسپولیسی ها از آغاز بازی های این تیم در لیگ هفدهم توانسته خود را تبدیل به مخرب ترین اسلحه سرمربی کروات این تیم کند. علیپور در تمام بازی های پرسپولیس تاثیر خود را در میدان و نتیجه به دست آمده می گذارد.

بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان اسلحه مخرب سرمربی «پرسپولیس» کیست؟ + عکس

افق نیوز/علی علیپور در سومین سال حضور خود در پرسپولیس قرار دارد، او که در این مدت مهاجمانی در این تیم را برای خود رقیب می دید آرام آرام به شرایطی رسید تا جایگاه جدیدی برای خود تعریف کند و در دیدارهای این تیم به میدان برود.

 

حضور علیپور در ترکیب ثابت پرسپولیسی ها زمانی مهم به نظر می رسد که وی با حضور مهاجم گران قیمتی همچون منشا باز هم انتخاب اول برانکو است.

 

 

علیپور در دیدارهای پرسپولیسی ها به جایگاهی رسیده است که با حضور خود تاثیر لازم را در نتیجه به دست آمده می گذارد، کافیست به همین دو دیدار اخیر پرسپولیسی ها در لیگ قهرمانان آسیا و در برابر الاهلی عربستان نگاه کنید و ببینید چطور این بازیکن تکنیکی و دونده می تواند هم گلسازی کند و هم گلزنی.

 

 

مهاجم سابق تیم راه آهن تهران که با حضور طارمی در نوک خط حمله پرسپولیسی ها به جای مدنظر خود رسیده است و دیگر مهاجمی را برای خود تهدید نمی بیند، اکنون دقیقا تبدیل به مخرب ترین بازیکن برانکو شده است که در هر دیدار، دیر یا زود زهر خود را به حریفان می زند و نتیجه آن را نصیب پرسپولیس می کند. او اکنون بازیکنی است که نمی توان او را در ترکیب سرخ پوشان نادیده گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 5 = 13

کلید مقابل را فعال کنید