کد خبر:233761
پ

معارفه سرپرست گمرک بوشهر به عنوان رئیس جدید / خداحافظی رسمی دلیری با اموال تملیکی

مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید سازمان اموال تملیکی امروز در این سازمان برگزار خواهد شد.

امین دلیری  معارفه سرپرست گمرک بوشهر به عنوان رئیس جدید / خداحافظی رسمی دلیری با اموال تملیکی

افق نیوز/مراسم تودیع امین دلیری رئیس سازمان اموال تملیکی و همچنین معرفی قسوریان جهرمی امروز در سازمان اموال تملیکی برگزار خواهد شد.

 

دلیری از سال ۹۵ به عنوان رئیس هیئت مدیره این سازمان از سوی علی طیب نیا وزیر پیشین اقتصاد انتخاب شد و با روی کار آمدن دولت دوازدهم و انتخاب مسعود کرباسیان به عنوان وزیر جدید اقتصاد، وی سکان هدایت سازمان اموال تملیکی را به سرپرست گمرک بوشهر سپرد.

 

قسوریان جهرمی نیز بعد از دستگیریهای عمده در گمرک بوشهر از سوی کرباسیان راهی بوشهر شد تا  وضعیت این گمرک را سامان بخشد. وی بعد از حدود ۶ ماه حضور در ستاد نظارت گمرکات بوشهر راهی تهران شد تا با حکم کرباسیان مدیریت سازمان اموال تملیکی را عهده دار شود.

 

گفتنی است، در آخرین روزهای مدیریت دلیری در این سازمان موضوع فروش تعدادی از خودروهای متروکه با حکم دیوان عدالت اداری رسانه ای شد. چندی بعد وی در یک مصاحبه خبری از گفتگوی خود با وزیر اقتصاد در این خصوص خبر داد و اعلام کرد فروش خودروهای متروکه نزد این سازمان با دستور وزیر متوقف شده است.

 

در همان ایام بخشنامه دفتر واردات گمرک به گمرکات اجرایی سراسر کشور در خصوص عدم واگذاری خودروهای متروکه به سازمان اموال تملیکی خبر ساز شده بود.

تسنیم

کلیدواژه : مسعود کرباسیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28 + = 35

کلید مقابل را فعال کنید