کد خبر:234824
پ

تسهیلات ویژه سایپا به یزدی ها

همزمان با برگزاری چهاردهمین نمایشگاه خودرو یزد و به منظور بهره مندی هرچه بیشتر هموطنان در این استان، شرایط ویژه ای برای فروش محصولات گروه سایپا درنظر گرفته شده است.

به گزارش سایپا نیوز؛ گروه خودروسازی سایپا در چهاردهمین نمایشگاه خودروی یزد به همراه نمایندگی های این استان، حضوری پر رنگ دارد و برهمین اساس و به منظور ارائه بهتر خدمات و محصولات به هموطنان یزدی، تسهیلات ویژه ای صرفا برای ساکنان این استان و در ایام برگزاری نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

در این نمایشگاه که  با حضور ۱۱ خودروساز و ۷۰ قطعه ساز در فضایی بالغ بر ۷ هزار متر مربع برگزار شده، شرکت سایپا در فضایی به مساحت ۶۳۰ متر مربع به همراه تمامی نمایندگی های خود در این استان حضوری موثر خواهند داشت.

در این نمایشگاه خودروهای کوییک، سراتو آپشنال، آریو تاکسی، چانگان cs35، برلیانس ۳۲۰ کراس، برلیانس ۲۳۰، ساندرو استپ وی، ساینا اتوماتیک، ریچ، برلیانس ۳۳۰، سیتروئن c4از گروه سایپا حضور دارند.

بر اساس بخشنامه ابلاغی به نمایندگی های این استان در فروش محصولات گروه ایکس ۱۰۰، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان تخفیف، برای محصولات گروه ایکس ۲۰۰ مبلغ ۸۰۰ هزار تومان، محصول سراتو آپشنال، ۳ میلیون تومان و برلیانس H220 و H230 نیز یک میلیون تومان تخفیف در نظر گرفته شده است و این محصولات به صورت فوری تحویل خواهند شد.

همچنین فروش فوری اعتباری خودرو سراتو آپشنال نیز با تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی و بازپرداخت ۱۵ ماهه با نرخ تسهیلات صفر درصد به نمایندگی های استان یزد ابلاغ شده است و هموطنان یزدی می توانند در این ایام از این شرایط ویژه استفاده کنند.

گفتنی است چهاردهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی یزد از۱۷ تا ۲۱ مهر سال جاری در نمایشگاه بین المللی شهر یزد برگزار می شود و گروه سایپا از ساعت ۱۶ تا ۲۲ پذیرای علاقمندان در این  نمایشگاه خواهد بود.

تسهیلات ویژه سایپا به یزدی ها

تسهیلات ویژه سایپا به یزدی ها

تسهیلات ویژه سایپا به یزدی ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

54 + = 59

کلید مقابل را فعال کنید