کد خبر:236414
پ

ظرفیتهای لازم برای گسترش روابط بین المللی و جذب سرمایه گذار خارجی در سطح کلان

احمدی اظهار داشت: دولت در کنار مناسبات سیاسی به ورود به همه عرصه ها بخصوص عرصه های اقتصادی، تجاری و سرمایه گذاری نگاه ویژه ای دارد.

سفر سفیر عمان
یاسوج- استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: ظرفیتهای لازم برای گسترش روابط بین المللی و جذب سرمایه گذار خارجی در سطح کلان به ویژه در دوره پسابرجام فراهم شده است.

به گزارش افق نیوز، علی محمد احمدی بعدازظهر شنبه در نشست با سفیر عمان در یاسوج افزود: اولویت ما در ایجاد روابط تجاری و سیاسی با کشورهای منطقه به خصوص کشورهای حوزه خلیج فارس است.

وی با بیان اینکه امیدوارم ظرفیتهای این استان با عمق بیشتری شناخته شده باشد، گفت: این استان برای سرمایه گذاری ظرفیتها و پتانسیلهای بالقوه فراوانی دارد.

احمدی اظهار داشت: دولت در کنار مناسبات سیاسی به ورود به همه عرصه ها بخصوص عرصه های اقتصادی، تجاری و سرمایه گذاری نگاه ویژه ای دارد.

وی افزود: دو کشور ایران و عمان روابط خوب تاریخی با هم دارند و روابط تجاری و اقتصادی، بازرگانی و توریسم در منطقه در این کشور مناسب بوده است.

استاندار بیان داشت: ما مایل هستیم که فصل جدیدی از مناسبات وتبادلات اقتصادی مان را با کشور عمان گسترش دهیم.

احمدی با بیان اینکه استان برای گسترش صادرات و سرمایه گذاری کشور عمان آمادگی دارد، گفت: امید است که سفیر عمان با نگاه مثبت به ظرفیتها و مزیتهای استان، بستری  را برای همکاری کهگیلویه وبویراحمد با کشورعمان فراهم کند.

منبع
مهر
کلیدواژه : علی محمد احمدی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 17 = 23

کلید مقابل را فعال کنید