کد خبر:238898
پ

باورنکردنی! / سه شاه‌ ماهی استقلال در آستانه جدایی

استقلال در حالي نيم‌فصل اول را با ناكامي مطلق به پايان مي‌برد كه در پنجره زمستاني نقل‌وانتقالات خيلي‌ها بايد تاوان اين ناكامي را بدهند.

استقلال در حالي نيم‌فصل اول را با ناكامي مطلق به پايان مي‌برد كه در پنجره زمستاني نقل‌وانتقالات خيلي‌ها بايد تاوان اين ناكامي را بدهند.
مجتبی جباری_سید مهدی رحمتی باورنکردنی! / سه شاه‌ ماهی استقلال در آستانه جدایی

افق نیوز/ استقلال در حالي نيم‌فصل اول را با ناكامي مطلق به پايان مي‌برد كه در پنجره زمستاني نقل‌وانتقالات خيلي‌ها بايد تاوان اين ناكامي را بدهند.

 

در اين بين حداقل سه بازيكن مهم استقلال كه ابتداي فصل خيلي روي‌شان حساب مي‌شد، حالا جايي در برنامه‌هاي نيم‌فصل دوم نخواهند داشت.

 

مهدي رحمتي كه سال گذشته قراردادش را به مدت سه سال با اين تيم تمديد كرده بود، بدجوري به نيمكت چسبيده و حالا سپاهان بدون دروازه‌بان را مشتري خودش مي‌بيند. از سوي ديگر مجتبي جباري هم كه چند ماه پيش روي كول هواداران استقلال به اين تيم برگشت و قرار بود بار بازيسازي وسط زمين را بر دوش داشته باشد، به سرعت از برنامه‌هاي فني اين تيم محو شد. حالا جباري دو انتخاب نصفه‌ونيمه براي ادامه فوتبالش پيش رو دارد؛ يك طرف سياه‌جامگان مشهد كه رضا عنايتي يعني سرمربي آن رسما به همبازي سابقش پيشنهاد همكاري داده و يك طرف هم گسترش‌فولاد تبريز كه هدايت آن را در حال حاضر فيروز كريمي بر عهده دارد.

 

جباري هميشه از كريمي به عنوان فني‌ترين مربي ايراني دوران فوتبالش نام برده و حالا اين فرضيه مطرح است كه فيروز او را به تبريز ببرد. نفر سوم هم حسن بيت‌سعيد است كه براي تقويت بار هجومي استقلال به اين تيم آمد اما به سرعت روشن شد نمي‌تواند سهمي در اين تيم داشته باشد. در مورد بيت‌سعيد بحث پيوستن‌اش به فولاد خوزستان مطرح است.

 

شايد شرايطي كه الان رحمتي، بيت‌سعيد و جباري با آن مواجه‌اند، استقلال را متقاعد به صدور رضايتنامه اين بازيكنان كند تا حداقل بار مالي باشگاه سبك‌تر شود و ليست تيم هم براي حضور بازيكنان جديد جا باز كند؛ اما فراموش نكنيد اگر اوضاع مطابق انتظار پيش مي‌رفت، اين سه بازيكن الان مي‌توانستند ستون‌هاي موفقيت استقلال باشند. آنها به عنوان شاه‌ماهي لباس آبي‌ها را به تن كردند و هواداران انتظار داشتند در سه خط مختلف، امورات فني تيم را راه بيندازند، اما اين اتفاق رخ نداد. حالا يا معادلات منصوريان غلط بود يا شفر نتوانست اين سه مهره كليدي را به مسير صحيح بازگرداند.

همشهری ورزشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 45 = 46

کلید مقابل را فعال کنید