کد خبر:240542
پ
راهپیمایی بزرگ مردمی یوم‌الله 8 دی در تبریز

تبریز به پا خاست/ اتمام حجت با فتنه‌گران

مردم تبریز امروز در گرامیداشت حماسه ۸ دی ۱۳۸۸ به پا خاسته و این روز را به «یوم‌الله» دیگری در تاریخ ایران تبدیل کردند.
 

خبرگزاری فارس: تبریز به پا خاست/ اتمام حجت با فتنه‌گران

به گزارش افق نیوز/ امروز مردم آذربایجان به‌ویژه تبریز در سالروز ۸ دی ۱۳۸۸ با حضور به موقع و دشمن‌شکن در صحنه دفاع از ارزش‌‌های دینی و انقلاب و دفع نقشه‌های فتنه‌گران، در صحنه دفاع از نظام و انقلاب حاضر شده و این روز را به «یوم اللهی» دیگر در تاریخ ایران تبدیل کردند.

مردم آذربایجان امروز بار دیگر با حضور غیرتمند و باشکوه خود طی راهپیمایی دشمن‌شکن بر فتنه‌گران و باقیماندگان فتنه ۸۸ اتمام حجت کردند.

راهپیمایی و تجمع یوم‌الله ۸دی مردم تبریز امروز بعد از اقامه نماز جمعه تبریز از مصلای امام خمینی(ره) این شهر به سمت میدان ساعت تبریز برگزار شد و مردم تبریز حماسه ۸ دی را در آستانه یوم‌الله ۹ دی با شکوه خاصی گرامی داشتند.

مردم تبریز با سردادن شعار، مرگ بر فتنه‌گر/ خامنه‌ای کوثر است، دشمن او ابتر است/ آذربایجان اویاخدی، انقلابا دایاخد/ این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده/ «آذربایجان جانباز، خامنه‌ای دن آیریلماز»/ خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست/ و مرگ بر آمریکا، بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

خالقان قیام ۲۹ بهمن ۵۶ تبریز، امروز همراه فرزندان خود با اجتماع در میدان ساعت تبریز، با شعار مرگ بر منافق فتنه‌گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس، خاطره آن سال‌ها را زنده کردند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 5 = 4

کلید مقابل را فعال کنید