کد خبر:241974
پ

چهار مدال طلا و چهار برنز ارمغان کاراته کاران ایران از رقابت های جهانی باکو

کاراته کاران نو نهال و نوجوان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی کاراته جام بزرگداشت شهدای حادثه خونین ۲۰ زانویه جمهوری آذربایجان در باکو صاحب چهار مدال طلا و چهار برنز شدند .

به گزارش افق نیوز، مسابقات بین المللی کاراته نونهالان ، نو جوانان و جوانان در روز های ۲۳ و ۲۴ دی ماه جاری با حضور ۴۰۰ کاراته کار از جمهوری آذربایجان ، ایران ، روسیه ، ازبکستان و رژیم صهیونیستی در سالن ورزشی باکو برگزار شد .
تیم منتخب نونهالان و نوجوانان جمهوری اسلامی ایران متشکل از ۱۰ کاراته کار از جمله هشت کاراته کار زن و دو کاراته کار مرد به این رقابت ها که در دو بخش کاتا و کمیته برگزار شد ، پرداختند .
در رقابت های میان نوجوانان عباس ملکوتی و الناز امیر شریفی دو کاراته کار کشورمان در بخش کمیته به نشان طلا دست یافتند.
همچنین در رقابت میان نونهالان هلنا پیر علی خیرآبادی و پرستش علیخانی دو کار اته کار دیگر ایرانی در بخش کاتا دو مدال طلا برای کشورمان به ارمغان آوردند .
در این مسابقات بین المللی محمد رضا گنجی زاده ، رقیه غنی زاده ، نسیم رحمانی و نیایش میرزاحسن پور با مدال برنز قانع شدند .
نادر ملکوتی سرپرست و سرمربی تیم منتخب نونهالان و نوجوانان ایران سطح مسابقات رضایت بخش خواند و گفت : حضور تیم منتخب نونهالان و نوجوانان کشورمان در این مسابقات و نتایج به دست آمده نشان می دهد که باید روی این رده های سنی برای آینده خوب کاراته کشورمان برنامه ریزی کنیم .
مربیگری تیم بانوان کشورمان را مینا پورمند بر عهده داشته و وی همچنین بعنوان داور برای حضور در ادین مسابقات بین المللی دعوت شده بود .
همچنین ولی حسینی و امیر پاداشی دو داور دیگر جمهوری اسلامی ایران به این مسابقات بین المللی دعوت شده بودند .

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 1

کلید مقابل را فعال کنید