ستاره پرسپولیس این روزها کم فروغ است! + تصویر | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:251314
پ

ستاره پرسپولیس این روزها کم فروغ است! + تصویر

همین امر سبب شده بود که همه هواداران انتظار داشته باشند تا با روحیه خیلی بالا به دیدار الجزیره آمده باشد و روز پرفروغی را سپری کند ولی متاسفانه او یک بازی ضعیفی را به نمایش گذاشت.

در روزي كه خيلي‌ها روي وحيد اميري حساب باز كرده بودند، او نمايش ضعيفي برابر الجزيره امارات ارايه داد.
بازی پرسپولیس و السد قطر_وحید امیری ستاره پرسپولیس این روزها کم فروغ است! + عکس

افق نیوز/ وحید امیری قبل از دیدار با الجزیره توسط کی روش به تیم ملی دعوت شده بود و همین امر سبب شده بود که همه هواداران انتظار داشته باشند تا با روحیه خیلی بالا به دیدار الجزیره آمده باشد و روز پرفروغی را سپری کند ولی متاسفانه او یک بازی ضعیفی را به نمایش گذاشت.

 

برخلاف بسياري از بازي هاي اين فصل و در حالي که بيشتر بازيکنان پرسپوليس نیز روي فرم نبودند وحيد اميري در آن روز نمايش ضعيفي ارائه داد، وحید امیری در این دیدار تنها يك شوت زد كه خارج از چارچوب بود. او ۵۴ پاس داد كه ۸۲ درصد آن صحيح بود و در بدترين آيتم، اميري تنها يك پاس كليدي براي همبازيانش ارسال كرد.

 

 

اين در حالي است كه غير از جلال حسيني كه پاس كليدي نداشت، همه بازيكنان پرسپوليس به اندازه وحيد يا بيشتر از او پاس كليدي دادند. موفق‌ترين بازيكن پرسپوليس در اين زمينه احمد نوراللهي بود كه چهار پاس كليدي ارسال كرد. نوراللهي در مجموع ۵۷ پاس داد كه حدود ۹۰درصد آنها صحيح بود. عجيب اينكه وحيد اميري حتي موفق به گرفتن يك خطا هم از بازيكنان حريف نشد.

 

گفتنی است. وحید امیری تاکنون سه گل در لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رسانده است و جالب اینکه هر سه گل او مقابل نمایندگان اماراتی بوده است. الشباب و الوحده دو تیمی بوده‌اند که از امیری گل دریافت کرده اند.

 

البته در شرايطي که اميري با بازي هاي خوبش توقعات زيادي از خود ايجاد کرده فقط مي توانيم تصور کنيم نمايش ضعيف او در آن روز يک اتفاق بوده و بس.

منبع
جام
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

72 + = 75

کلید مقابل را فعال کنید