واکنش بابک جهانبخش به فاجعه دبیرستان پسرانه / اعدام نکنید ! | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:252614
پ

واکنش بابک جهانبخش به فاجعه دبیرستان پسرانه / اعدام نکنید !

بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ هم به خبر روزهای اخیردراینستاگرام خود واکنش نشان داد.

بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ هم به خبر روزهای اخیردراینستاگرام خود واکنش نشان داد.
بابک جهانبخش واکنش  بابک جهانبخش  به  فاجعه  دبیرستان  پسرانه  /  اعدام  نکنید !

  بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ هم به خبر روزهای اخیر واکنش نشان داد.بابک جهانبخش در اینستاگرامش نوشت: سلام اینروزا بیش از پیش شاهد اخبار وحشتناکى هستیم در ارتباط با کودک آزارى یا تعارض و دزدى، فحشا و اختلاس و هزار معضل اجتماعى بزرگ دیگه…

 

عزیزانم شک نکنید برخى از این مسایل از قدیم الایام بودن شایدم بدتر از امروز و کلى انسان قربانى و محکوم به سکوت و حفظ آبرو بوده… و بى تردید آسیب هاى اجتماعى فراوانى به روح و جسم دختران و پسران بى گناه ما خورده و همه اینا ریشه در محدودیت داره و مقصرش خودمونیم! امروزه به لطف فضاى مجازى که اگه درست استفاده بشه بالاخره خوبى هاى زیادى هم داره به موقع باخبر می شیم و با این بیماران زودتر برخورد مى کنیم…

 

ولى مسئله این است آیا ریشه تمام این مشکلات و حوادث Accidents تلخ به تنهایى با کشتن Killing اون آدما حل میشه و ریشه کن میشه !!!؟ مگه این همه کودک آزار و غیره تو این مدت اعدام execution نشدن! چى رو حل کرد هر روز که به تعدادشون اضافه شد !؟ در اینکه باید مجازات بشن شکى نیست… ولى راهش اینه از یکسرى عقایدمون کوتاه بیایم تا اینجورى عقده و کمبود ایجاد نشه بعد طرف نتونه به نفسش غلبه کنه و بیفته به جون زن و بچه مردم!

 

ما همیشه جاى حل کردن مسئله، صورت مسئله رو پاک کردیم !آیا نتیجه داد!؟ شاید خانواده اى داغ دیده رو بشه با این روش آروم کرد ولى ماجرا اینجاست که این داستان ادامه داره… و همین ماجراى کودک آزارى خودش یک مقوله اى پیچیده ایست که ریشه در هزار چیز غلط دیگه داره! منم فرزندى دارم و خیلى هم به هم ریختم… احساس والدین محترم رو با پوست و استخونم درک مى کنم چون قراره بفرستمش تو همین مدارس و تو همین جامعه به هم ریخته تو رو خدا حلش کنید، عوض کنید این مسیر رو!

 

یک دنده کورکورانه و متعصبانه رو یکسرى عقاید و اعتقادات و باورهاى شخصى ایستادن راه چاره نیست.. قطعا مدیریت یک جامعه با دیدگاه ها و فرهنگ هاى مختلف به هیچ وجه کار راحتى نیست… ولى فقر مادى و فرهنگى خودش بزرگترین عامل هرگونه جنایته و مزید بر علت شده… یکم کوتاه بیایید… به مردم فکر کنید، تا کرم به همه جا نزنه!

 

 

رکنا

کلیدواژه : بابک جهانبخش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + = 13

کلید مقابل را فعال کنید