تيام با این بازیکن استقلال را متحول می‌کند | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:253299
پ

تيام با این بازیکن استقلال را متحول می‌کند

جواد قراب عضو هيات مديره استقلال به هواداران اين تيم اطمينان خاطر داد كه تيمي پرقدرت براي فصل آينده بسته خواهد شد.

جواد قراب عضو هيات مديره استقلال به هواداران اين تيم اطمينان خاطر داد كه تيمي پرقدرت براي فصل آينده بسته خواهد شد.

به گزارش افق نیوز، قراب كه به شدت پيگير نقل و انتقالات اين تيم است از شرايط اين روزهاي آبي‌پوشان، بحث حضور دوباره تيام و همچنين تمديد قرارداد بازيكنان كليدي صحبت‌هاي زير را انجام داد.

شرايط اين روزهاي استقلال چطور است؟
خدا را شكر شرايط خوبي داريم. شفر اين روزها به مرخصي رفته و باشگاه هم به دنبال جذب بازيكنان مورد نياز وي است. تا حدودي توانسته‌ايم بازيكناني كه كادر فني مي‌خواهد را با آنها مذاكره كنيم تا تيمي پرقدرت براي فصل بعد آماده كنيم. همه چيز خوب است و مشكلي از اين بابت وجود ندارد.

مرتضي آقاخان هم به جمع استقلالي‌ها پيوست.
فكر مي‌كنم اين بازيكن فصل گذشته يكي از بهترين بازيكنان پيكان بود و گل‌هاي فراواني را هم براي اين تيم به ثمر رسانده بود. تا جايي كه من مي‌دانم او از نظر مالي هم شرطي نگذاشته بود و اين نشان مي‌دهد كه اين بازيكن چقدر به استقلال علاقه‌مند است. فكر مي‌كنم اگر تيام هم بماند و با حضور آقاخان فصل آينده در خط حمله يك تيم هجومي خواهيم داشت و فكر مي‌كنم آقاي گل از جمع آبي‌پوشان باشد.

اين روزها بحث تمديد قرارداد ابراهيمي و غفوري هواداران استقلال را نگران كرده است.
هواداران نگران نباشند. ما قطعا اين بازيكنان را در استقلال نگه خواهيم داشت چون هر دو نيازِ كادر فني هستند. ان‌شاءا… بعد از بازگشت ابراهيمي از جام‌جهاني با وي مذاكره خواهيم كرد تا باز هم در خدمت اين هافبك بااخلاق باشيم. وريا نيز مشكل خاصي ندارد و او هم در استقلال خواهد ماند.

وضعيت تيام به كجا خواهد رسيد؟
فكر مي‌كنم در قضيه تيام كمي شيطنت به وجود آمده است. تيام قبل از اينكه از ايران برود ترجيحا اعلام كرد كه دوست دارد باز هم فوتبالش را در استقلال ادامه دهد. هواداران هم دوست دارند كه اين بازيكن بماند. در آخرين مذاكراتي كه مديران باشگاه به ما اعلام كردند تيام گفته كه مشكلي از بابت حضور در استقلال ندارد و بعد از گذراندن تعطيلات براي حضور دوباره در تيم مذاكره و ان‌شاءا… توافق نهايي حاصل خواهد شد.

قرعه‌كشي ليگ هم برگزار شد. نظرتان درباره اين برنامه‌ريزي چيست؟
به هر حال فرقي نمي‌كند كه با كدام تيم در ابتدا بازي كنيم. در ليگ ۱۶ تيمي بايد با همه تيم‌ها يك بار بازي كنيم. فقط تنها چيزي كه خيلي مهم است اين است كه تيمي مي‌تواند قهرماني را به دست بياورد كه در همان ابتداي فصل امتيازات را جمع‌آوري كند.

چه بازيكنان ديگري قرار است جذب استقلال شوند؟
نمي‌توانم اسامي بازيكنان را به شما اعلام كنم. فقط اطمينان خاطر مي‌دهم كه با بازيكنان خوبي مذاكرات صورت گرفته و استقلال فصل آينده مدعي اصلي قهرماني خواهد بود. چيزي كه برايم خيلي جالب بود اين بود كه شفر در اين مدت ليگ را با دقت زير نظر گرفته بود چون اكثر بازيكناني كه خواهان جذب آنها شده همگي فصل گذشته عملكرد خوبي داشتند.

به فاصله دو هفته مانده تا جام‌جهاني به نظرتان وريا غفوري در اين تورنمنت حضور خواهد داشت؟
پيش‌بيني من اين است كه اين اتفاق بيفتد و كي‌روش بالاخره راضي شود كه وريا در تيم‌ملي حضور داشته باشد چون قطعا اين بازيكن كمك‌حال تيم‌ملي در جام‌جهاني خواهد بود.

منبع
خبرورزشی
کلیدواژه : جواد قراب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید