پیام مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا به مناسبت روز ملی صنعت و معدن  | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:255356
پ

پیام مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا به مناسبت روز ملی صنعت و معدن 

مديرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در پيامي به مناسبت روز ملي صنعت و معدن با تبريك اين رويداد تاريخي، از تلاش و زحمات تمامي مديران، كاركنان و سربازان جبهه توليد درحوزه صنعت و معدن كشور تقدير كرد. 

مديرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در پيامي به مناسبت روز ملي صنعت و معدن با تبريك اين رويداد تاريخي، از تلاش و زحمات تمامي مديران، كاركنان و سربازان جبهه توليد درحوزه صنعت و معدن كشور تقدير كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس ولی آذروش در این پیام تصریح کرده است:

بدون شک اهمیت و اعتبار صنعت و معدن در پیشرفت و توسعه هر کشور بر کسی پوشیده نیست. در اقتصادهاي پیشرفته، بخش صنعت محرك نوآوري، صادرات و رشد بهره وري است. کشورهاي در حال توسعه نیز از محل تقاضا براي کالاهاي صنعتی و اهمیت آنها به لحاظ مشارکت در زنجیره تامین محرك رشد اقتصاد جهانی به شمار می‌روند. بخش صنعت و معدن یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی و بزرگ‌ترین بخش مولد درکنار بخش کشاورزی کشور به شمار می‌رود، به‌طوری که این بخش، سهمی معادل ۱۷ درصد از تولید ناخالص داخلی کشور را به خود اختصاص داده است.

در شرایط امروز اقتصادی که دشمنان این مرزو بوم به خیال خود با تحریم های ظالمانه، بنای از پای درآوردن ملت بزرگ ایران را دارند، باید بر تمام داشته‌های خود با همان معیار و مقیاس اقتصاد مقاومتی تکیه کنیم. درون زایی اقتصادی قطعاً با شکوفایی در بخش صنعت و معدن عجین شده است.  از طرفی همان طور که می‌دانیم تولید و اقتصاد کشورمان طی چند سال گذشته با هدایت عالمانه رهبر معظم انقلاب تحت عنوان کلی “اقتصاد مقاومتی” در مسیر بالندگی و رشد قرار گرفته و امسال نیز با نامگذاری سال حمایت از کالای ایرانی حجت بر همه مردم و مسئولان تمام شده است. به طور قطع دولت محترم نیز مانند سال های گذشته علیرغم تمام موانع و دست اندازی های دشمنان در این مسیر با تدبیر قدم برداشته و برمی‌دارد.

هلدینگ آتیه صبا نیز به عنوان عضوی از خانواده بزرگ اقتصاد کشور در بخش صنعت و معدن همواره طی سال های گذشته علیرغم مشکلات فراوان، توانسته در مسیر شکوفایی تولید و اشتغال گام‌های موثری بردارد. هرچند در مسیر خدمت رسانی به مردم باید امروز بیش از هر زمان دیگر روحیه انقلابی و تلاشگر داشته باشیم.

در پایان با آرزوی استقلال و خودکفایی ایران عزیز، امیدوارم که یکایک ما به عنوان سربازان سنگر تولید و اقتصاد به وظایف خطیر خود در این برهه حساس آگاه باشیم و به درستی ایفای نقش نماییم تا کشوری آباد و همواره سربلند داشته باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید