استقلال در آستانه تمدید با سه ستاره/ کار سخت آبی‌ها برای حفظ دو ملی‌پوش | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:256148
پ

استقلال در آستانه تمدید با سه ستاره/ کار سخت آبی‌ها برای حفظ دو ملی‌پوش

احتمال جدایی این بازیکنان نگرانی های زیادی را برای استقلالی ها به همراه داشته با این حال مدیران باشگاه در تازه ترین اظهارات خود از حل مشکلات مالی برای تمدید قرارداد با این سه بازیکن خبر داده اند.

مدیران استقلال از حل مشکلات مالی برای تمدید قرارداد سه بازیکن تاثیرگذار خود خبر داده اند.
لوگوی استقلال استقلال در آستانه تمدید با سه ستاره/ کار سخت آبی‌ها برای حفظ دو ملی‌پوش

افق نیوز/استقلال در حالی تمرینات آماده سازی را پشت سر می گذارد که غیر از نفرات مصدوم و جدا شده، فعلا ۵ بازیکن مهم فصل گذشته در تمرینات حاضر نیستند.

 

سرور جباروف، مامه تیام، وریا غفوری و امید ابراهیمی که قراردادشان به اتمام رسیده هنوز با باشگاه تمدید نکرده اند ضمن اینکه مجید حسینی نیز که قرارداد دارد مانند سایر ملی پوشان در حال استراحت است و البته می تواند با پرداخت تنها ۱۰۰ هزار دلار به یک تیم اروپایی ملحق شود.

 

احتمال جدایی این بازیکنان نگرانی های زیادی را برای استقلالی ها به همراه داشته با این حال مدیران باشگاه در تازه ترین اظهارات خود از حل مشکلات مالی برای تمدید قرارداد با جباروف، تیام و غفوری خبر داده اند.

 

این اظهارنظر یعنی اینکه فعلا در خصوص ابراهیمی و حسینی قطعیتی برای ادامه همکاری وجود ندارد و آبی ها کار سختی برای نگه داشتن این دو ملی پوش دارند.

 

حسینی در جام جهانی خوش درخشید و ظاهرا مشتریان اروپایی دارد و اخباری درباره مذاکرات مثبت ابراهیمی با مدیران الاهلی قطر نیز منتشر شده است.

 

نامه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

86 − 81 =

کلید مقابل را فعال کنید