حمايت از كالاي ايراني بايد بيش از گذشته در دستور كار قرار گيرد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:258515
پ

حمایت از کالای ایرانی باید بیش از گذشته در دستور کار قرار گیرد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گرانی نهاده های تولید خودرو را مهمترین مشکل صنعت خودرو دانست و گفت: در شرایط کنونی حمایت از کالای ایرانی باید بیش از گذشته در دستور کار همه مسئولان و مردم قرار گیرد و این موضوع به شکل عملی در صنعت خودرو تجلی یابد.

به گزارش سایپانیوز، مهندس محسن جهرودی در جریان بازدید جمعی از روسای نمایندگی ها و سفرای جمهوری اسلامی ایران از مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا با تاکید بر نقش مهم صنعت خودرو در حفظ اشتغال جامعه، خاطرنشان کرد: تحریم های ظالمانه، اشتغال و تولید در کشور را هدف گیری کرده است که باید با همدلی و همت و توان مضاعف این دوره سخت را با موفقیت پشت سر بگذاریم و از تحریم ها عبور کنیم.

جهرودی تاکید کرد: اگرچه تحریم ها بسیار جدی و تهدیدکننده هستند ولی گروه خودروسازی سایپا در سایه تلاش و همدلی با تبدیل تهدیدها به فرصت ها، مسیر سخت پیش رو را با خوداتکایی و تکیه بر توان داخلی با سربلندی و موفقیت طی خواهد کرد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پایان خاطرنشان کرد: گروه سایپا با تولید محصولات متنوع برای حدود ۵۰۰ هزار نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کرده است و امیدواریم که با سیاست های اتخاذ شده و حمایت های دولت و مردم از شرایط فعلی صنعت خودرو با سربلندی عبور کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + = 10

کلید مقابل را فعال کنید