حمايت از كالاي ايراني بايد بيش از گذشته در دستور كار قرار گيرد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:258515
پ

حمايت از كالاي ايراني بايد بيش از گذشته در دستور كار قرار گيرد

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گراني نهاده هاي توليد خودرو را مهمترين مشكل صنعت خودرو دانست و گفت: در شرايط كنوني حمايت از كالاي ايراني بايد بيش از گذشته در دستور كار همه مسئولان و مردم قرار گيرد و اين موضوع به شكل عملي در صنعت خودرو تجلي يابد.

به گزارش سايپانيوز، مهندس محسن جهرودي در جريان بازديد جمعي از روساي نمايندگي ها و سفراي جمهوري اسلامي ايران از مركز تحقيقات و نوآوري صنايع خودرو سايپا با تاكيد بر نقش مهم صنعت خودرو در حفظ اشتغال جامعه، خاطرنشان كرد: تحريم هاي ظالمانه، اشتغال و توليد در كشور را هدف گيري كرده است كه بايد با همدلي و همت و توان مضاعف اين دوره سخت را با موفقيت پشت سر بگذاريم و از تحريم ها عبور كنيم.

جهرودي تاكيد كرد: اگرچه تحريم ها بسيار جدي و تهديدكننده هستند ولي گروه خودروسازي سايپا در سايه تلاش و همدلي با تبديل تهديدها به فرصت ها، مسير سخت پيش رو را با خوداتكايي و تكيه بر توان داخلي با سربلندي و موفقيت طي خواهد كرد.

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در پايان خاطرنشان كرد: گروه سايپا با توليد محصولات متنوع براي حدود ۵۰۰ هزار نفر به صورت مستقيم اشتغال ايجاد كرده است و اميدواريم كه با سياست هاي اتخاذ شده و حمايت هاي دولت و مردم از شرايط فعلي صنعت خودرو با سربلندي عبور كنيم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 8 = 2

کلید مقابل را فعال کنید