ثبت نام محصولات سايپا بدون مشكل در حال انجام است | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:258634
پ

ثبت نام محصولات سايپا بدون مشكل در حال انجام است

رئيس مركز مطالعات،‌ برنامه ريزي استراتژيك و فن آوري اطلاعات گروه خودروسازي سايپا گفت: فروش اينترنتي محصولات گروه سايپا بدون هيچ گونه مشكلي در حال انجام است و با وجود تراكم درخواست محصولات،‌ به دليل ايجاد بستر مناسب اينترنتي،‌ ثبت نام منظم و بدون مشكل در حال انجام است.

به گزارش سايپانيوز، حسن قره يي گفت: با هدف پاسخ گویی به نیاز مشتریان و افزايش رضايت مندي آنها، گروه خودروسازی سایپا امروز چهارشنبه ۱۰/۵/۹۷ اقدام به فروش اینترنتی محصولات خود کرده است.

وي افزود: در این فروش اینترنتی بیش از ۳۹ هزار محصول از خانواده های x100، x200، برلیانس و خودرو آریو عرضه شده است و پس از گذشت ۵ ساعت از آغاز زمان فروش محصولات، در حدود بيش از ۱۰ هزار خودرو به فروش رسیده است و همچنان مشتريان در حال خريد خودرو هستند.

رئيس مركز مطالعات،‌ برنامه ريزي استراتژيك و فن آوري اطلاعات گروه سايپا تاكيد كرد: به منظور رفاه بیشتر مشتریان گرامی، زير ساخت هاي سخت افزاري و ارتباطي به بالاترين سطح ممكن جهت فروش افزايش يافته و شرایط خرید به صورت عادی و طبق روال معمول درحال انجام است.

وي افزود: نحوه فروش محصولات در این دوره هم طبق روال یک سال گذشته گروه سایپا و بدون هیچ گونه تغییری صورت پذیرفته و این فروش با نظارت نهادهای مسئول بالا دستی و سازمان بازرسی کل کشور در حال انجام است.

قره يي تصريح كرد: با توجه به عرضه تعداد قابل توجهی از محصولات، مشتریان محترم می توانند بدون هیچ گونه مشکلی اقدام به ثبت نام محصولات کنند.

وي گفت: سايت فروش اينترنتي از ساعت ۱۵:۰۵ از حالت مرحله اي خارج و به صورت دائم باز است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

87 − 80 =

کلید مقابل را فعال کنید