مصاحبه عجیب نایب رئیس الدحیل قبل از دیدار حساس | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:261383
پ

مصاحبه عجیب نایب رئیس الدحیل قبل از دیدار حساس

نایب رئیس باشگاه الدحیل نسبت به پیروزی این تیم مقابل پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ابراز امیدواری کرد.

نایب رئیس باشگاه الدحیل نسبت به پیروزی این تیم مقابل پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ابراز امیدواری کرد.

به گزارش افق نیوز/ خمیس السلیطی نایب رئیس باشگاه الدحیل قطر در خصوص دیدار این تیم مقابل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: تیم ما فردا با نام قطر مقابل پرسپولیس خواهد ایستاد و پیروزی را برای همه هواداران قطری، نه فقط طرفداران الدحیل، به دست می آوریم.

 

او افزود: ما به عنوان قوی ترین تیم آسیا به یک چهارم نهایی رسیده ایم و نتایجی کسب کردیم که با عزم بازیکنان تیم و تلاش آنها در زمین به دست آمده تا چهره واقعی تیم الدحیل  و توسعه فوتبال قطر را به همه نشان دهند.

 

السلیطی در ادامه گفت: اکنون ما مقابل یک فرصت ایده آل و بزرگ هستیم و آن رسیدن به مرحله نیمه نهایی آسیا است. باید از بازی رفت مقابل پرسپولیس استفاده کنیم و به یک پیروزی راحت برسیم تا در بازی برگشت بدون فشار بازی کنیم و رویای رسیدن به نیمه نهایی برای اولین بار را تحقق بخشیم.

 

نایب رئیس الدحیل خاطرنشان کرد: کادر فنی و بازیکنان در حال تلاش هستند و هر کسی در این باشگاه کار می کند تا جو ایده آل برای رسیدن به پیروزی در این دیدار به وجود بیاید. اما با این حال، پیروزی بدون حمایت تماشاگران حاصل نخواهد شد و ما منتظر هستیم که هواداران فوتبال قطر در ورزشگاه خلیفه حاضر شوند و حمایت لازم را از بازیکنان تیم به عمل آورند تا به پیروزی دست پیدا کنیم.

 

او در پایان گفت: الدحیل و السد زیر پرچم قطر در این رقابت ها حضور دارند و هر پیروزی که به دست بیاید، منتسب به نام کشور ما است. امیدواریم مقابل پرسپولیس به برتری برسیم و السد هم از استقلال عبور کند تا به نیمه نهایی برسیم و یکی از تیم های فینال از قطر باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 50 = 58

کلید مقابل را فعال کنید