تشکر و عذرخواهی باشگاه استقلال از هواداران بابت نتیجه بازی | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:261534
پ

تشکر و عذرخواهی باشگاه استقلال از هواداران بابت نتیجه بازی

باشگاه استقلال از حضور هوادارانش در ورزشگاه آزادی تشکر و قدردانی و بابت نتیجه بازی از آنها عذر خواهی کرد.

تشکر و عذرخواهی باشگاه استقلال از هوادارانش

باشگاه استقلال از حضور هوادارانش در ورزشگاه آزادی تشکر و قدردانی و بابت نتیجه بازی از آنها عذر خواهی کرد.

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران خود که در دیدار این تیم مقابل السد در ورزشگاه آزادی حضور داشتند تشکر و بابت شکست در این دیدار از آنها عذرخواهی کرد. در این اطلاعیه آمده است؛

استقلال روز دوشنبه با حضور نزدیک به ۸۰ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فوتبال السد قطر بود و هواداران استقلال با حضور پر رنگ خود یکی از بهترین میزبانی‌های فصل لیگ قهرمانان آسیا را رقم زدند.

هواداران استقلال اما روز فوق العاده‌ای را در ورزشگاه رقم زدند. سفر از کیلومترها دورتر، سپری کردن یک شب پشت درهای ورزشگاه، تهیه بلیت و رقم زدن یک روز آرام در ورزشگاه و تمامی جذابیت بازی که از سوی بازیکنان و کادرفنی تیم قطری نیز به آن اشاره شد برگ برنده‌ای برای همه هوادارانی است که روز دوشنبه خود را برای حمایت از استقلال به ورزشگاه آزادی رساندند.

ضمن عذرخواهی بابت نتیجه مسابقه که مطابق میل هواداران بزرگ و فهیم استقلال نبود، از هوادارانی که خود را برای حمایت از استقلال به ورزشگاه آزادی رساندند و روز فوق العاده‌ای را رقم زدند، قدردانی و تشکر می کند.

تیم فوتبال استقلال در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شب گذشته در ورزشگاه آزادی به مصاف السد قطر رفت که در این بازی با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد.

منبع
افق نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 4 =

کلید مقابل را فعال کنید