به من تهمت زدند تا برای برخی از هواداران ذهنیت منفی ایجاد شود | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:261562
پ
هافبک پیشین سرخپوشان :

به من تهمت زدند تا برای برخی از هواداران ذهنیت منفی ایجاد شود

چند روز پیش هم خبری خواندم که هیئت مدیره باشگاه مدعی شده بود که من جواب تماس و نامه باشگاه را ندادم، در حالی‌که این موضوع اصلاً حقیقت ندارد و من هیچ تماس یا نامه‌ای از باشگاه دریافت نکردم.

Image result for ‫سینا عشوری‬‎

هافبک پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اعلام کرد آمادگی همراهی این تیم را داشته، اما هیچ تماسی از سوی سرخپوشان تبریزی با او برقرار نشده است.

سینا عشوری در مورد تصمیم باشگاه تراکتورسازی برای فسخ قراردادش گفت:

من از این موضوع بی‌اطلاع هستم و این تصمیمی است که باشگاه تراکتورسازی به صورت یکطرفه اتخاذ کرده است. مطمئناً من در این زمینه اقدام قانونی انجام خواهم داد و این موضوع را وکیل و مدیربرنامه‌هایم پیگیری خواهند کرد. من قبل از شروع تمرینات پیگیر شدم تا طبق قراردادی که دارم در کنار تیم باشم، ولی هیچ پاسخ روشنی از مسئولانتراکتورسازی دریافت نکردم.

سینا عشوری در ادامه تأکید کرد:زمانی که آقای الیاسی سرپرست باشگاه تراکتورسازی بود با ایشان صحبت کردم و قرار شد با من تماس بگیرد تا صحبت کنیم، اما هیچ تماسی نگرفتند. من حتی حاضر بودم مبلغ قراردادم را با تراکتورسازی کم کنم، اما همان‌طور که گفتم جواب روشنی نگرفتم. چند روز پیش هم خبری خواندم که هیئت مدیره باشگاه مدعی شده بود که من جواب تماس و نامه باشگاه را ندادم، در حالی‌که این موضوع اصلاً حقیقت ندارد و من هیچ تماس یا نامه‌ای از باشگاه دریافت نکردم.

هافبک پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خاتمه اظهار داشت:باشگاه تراکتورسازی در این زمینه به من تهمت زد تا برای برخی از هواداران ذهنیت منفی ایجاد شود، این در حالی است که من پیگیر بودم تا در تمرینات شرکت کنم، اما جوابی نگرفتم. باشگاه تراکتورسازی باید پاسخگوی تهمتی که به من زد باشد و مطمئناً فدراسیون فوتبال و کمیته تعیین وضعیت به پرونده من رسیدگی خواهند کرد.

کلیدواژه : سینا عشوری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

69 − 68 =

کلید مقابل را فعال کنید