تذكر به وزير كشور براى حادثه فيضيه: اگر او دقت می‌کرد، بسیاری از این موضوعات قابل پیش‌گیری بود | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:261630
پ

تذكر به وزير كشور براى حادثه فيضيه: اگر او دقت می‌کرد، بسیاری از این موضوعات قابل پیش‌گیری بود

یک نماینده اصلاح‌طلب در مجلس شورای اسلامی درباره تهدید رئیس‌جمهور گفت: به وزیر کشور در این‌باره تذکر دادیم و خواستار پیگیری شدیم.

به گزارش افق نیوز، محمدرضا تابش درباره تهدید کردن رئیس‌جمهور به مرگ در مدرسه فیضیه قم و دعای روز عرفه، گفت: از وزیر محترم کشور خواسته‌ایم که در این باره اعلام موضع کنند و به ایشان تذکر داده‌ایم که این موضوعات را ریشه یابی کند.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تاکیدمان بر این این است همان‌طور که بالاترین شخص کشور یعنی مقام معظم رهبری این حرکات خودسرانه ولو اگر به نیت خیر انجام شده را محکوم کردند دیگران هم باید آن را محکوم کنند.
وی خاطرنشان کرد: اگر وزیر کشور مسئولین اطلاعاتی و امنیتی دقت و مراقبت زیادتری می‌کردند، بسیاری از این موضوعات قابل پیش‌بینی و پیشگیری بود.
تابش تاکید کرد: باید به ریشه‌یابی این‌گونه حوادث و رویدادها که امنیت داخلی را به مخاطره می‌اندازد، رسیدگی شود.
وی ادامه داد: ما با تهدیدات خارجی مواجه هستیم نباید در عالی‌ترین سطح کشور امنیت را مورد مخاطره قرار دهیم.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که این دست اتفاقات در گذشته داشتیم مانندحمله به آقای مطهری در شيرا و روز قدس به شخص رئیس‌جمهور اما چرا برخورد نمی‌شود، بیان کرد: حداقل این موارد اعلام شد،‌ معتقدم علاوه بر اعلام این موارد باید به آن‌ها رسیدگی شود زیرا به برخی از شایعات دامن می‌زند.
منبع: ایلنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 74 = 79

کلید مقابل را فعال کنید