تل آویو شهرک های صهیونیست نشین شمال رام الله را قانونی دانست | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:261632
پ

تل آویو شهرک های صهیونیست نشین شمال رام الله را قانونی دانست

رسانه های رژیم صهیونیستی از حکم دادگاه مرکزی این رژیم در قدس، درباره قانونی بودن ساخت مجتمع های مسکونی در شمال شهر رام الله خبر دادند در حالیکه مالکیت این زمین ها از سوی شهروندان فلسطینی به اثبات رسیده است.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری فلسطین الیوم، رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که دادگاه مذکور مجتمع های مسکونی ‘متسبیه کرمیم’ در شمال شهر رام الله را به بهانه اینکه با حسن نیت در سرزمین های فلسطینی ساخته شده به رسمیت شناخته ، مانع هر اقدامی برای تخریب منازل شهرک نشینان شد.
روزنامه صهیونیستی ‘اسرائیل هیوم ‘ نوشت که این تصمیم در گام اول برای قانونی جلوه دادن ساخت مجتمع های مسکونی که ماه پیش در پارلمان رژیم صهیونیستی تصویب شد سابقه قضایی به حساب می آید و منجر به قانونی جلوه دادن بقیه مجتمع های مسکونی صهیونیستی ساخته شده در زمین های فلسطینی می شود.
روزنامه مذکور نوشت: حکم این دادگاه به کابینه رژیم امکان می دهد مسئولیت شهرک نشینان را بدون خالی کردن مجتمع های مسکونی هر چند که ملکیت فلسطینی آن ثابت شده به عهده گیرد.

** بازداشت ۲۷ فلسطینی در کرانه باختری توسط نظامیان صهیونیست
نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز چهارشنبه ۲۷ فلسطینی را در مناطق مختلف کرانه باختری هنگام عملیات جست وجوی خانه به خانه
در روستاهای بیتونیا وحرمله در منطقه رام الله دستگیر ومدعی کشف سلاح کارلو وکلت ومهمات شدند.
ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد در حمله گسترده به کرانه باختری ۲۷ فلسطینی که مشکوک به شرکت در عملیات مقاومت هستند بازداشت وتحویل مقامات امنیتی این رژیم شدند .

** یورش دهها شهرک نشین صهیونیست به صحن های مسجد الاقصی
دهها شهرک نشین صهیونیست تحت حمایت پلیس و نظامیان این رژیم امروز چهارشنبه با یورش به صحن های مسجدد الاقصی از باب المغاربه ساعت ها در مسجد الاقصی جولان داده اقدامات تحریک آمیز انجام دادند.
شهرک نشینان صهیونیست با ورود به صحن های مسجد الاقصی به طور مداوم هر روز اقدام به هتک حرمت آن می پردازند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + = 25

کلید مقابل را فعال کنید