اظهارنظر بازیکن ” استقلالی ” که به ” پرسپولیس ” رفت در مورد بازی شاگردان ” شفر “ | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:261667
پ

اظهارنظر بازیکن ” استقلالی ” که به ” پرسپولیس ” رفت در مورد بازی شاگردان ” شفر “

استقلال به ضعف بازیکنانش باخت و شک نکنید اگر نفراتی مثل تیام، جپاروف، ابراهیمی و مجید حسینی در ترکیب استقلال بودند، قضیه فرق می‌کرد.

علیرضا واحدی نیکبخت - علیرضا نیكبخت - علیرضا نیکبخت واحدی - علیرضا نیکبخت‌واحدی

 علیرضا نیکبخت واحدی گفت: استقلال به ضعف بازیکنانش باخت و شک نکنید اگر نفراتی مثل تیام، جپاروف، ابراهیمی و مجید حسینی در ترکیب استقلال بودند، قضیه فرق می‌کرد.

بعد از شکست تلخ استقلال مقابل السد در لیگ قهرمانان آسیا جلوی چشم هشتاد هزار نفر با علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن سال‌های نه‌چندان دور این تیم گفت‌وگویی انجام دادیم که در زیر می‌خوانید…

*بازی مقابل السد چطور بود؟

علیرضا نیکبخت واحدی:

اصلاً دیدار خوبی نبود و استقلال واقعاً افتضاح بازی کرد. ضمن اینکه از اول مشخص بود بازی دشواری برای استقلال خواهد بود. السد واقعاً تیم یکدست و قدرتمندی بود و بازیکنان بسیار باکیفیتی داشت.

*هواداران استقلال هم برای تیم سنگ‌تمام گذاشتند.

علیرضا نیکبخت واحدی:

طرفداران همیشه از تیم حمایت می‌کنند. آن‌ها عاشقان واقعی استقلال هستند و در بازی با السد هم دیدیم که چگونه تیم محبوب‌شان را تشویق می‌کردند، ولی متأسفانه بازیکنان استقلال نتوانستند لطف و محبت هواداران را جبران کنند و بسیار ضعیف کار کردند.

*تعویض‌های شفر را چطور دیدید؟

علیرضا نیکبخت واحدی:

تعویض‌ها هم افتضاح بود. نمی‌دانم چرا. بازیکنی مثل نیومایر که داشت خوب بازی می‌کرد را از بازی بیرون کشید یا دلیل جابه‌جایی پست چشمی در نیمه دوم چه بود. به طور کلی دیدار با السد بدترین بازی استقلال در چند وقت اخیر بود.

*برای بازی برگشت استقلال می‌تواند امیدوار به صعود باشد؟

علیرضا نیکبخت واحدی:

امید که همیشه وجود دارد و باید در فوتبال به آینده خوشبین بود، ولی باید قبول کنیم بازی برگشت بسیار سخت خواهد بود و بردن السد با اختلاف ۳ گل آن هم در قطر کار دشواری است. ولی هیچ چیز در فوتبال دور از دسترس نیست. باید در نظر داشت قطری‌ها چه هزینه‌ای در فوتبال کردند و چه بازیکنان باکیفیتی را به فوتبال‌شان آوردند و ما برای تیم‌های خودمان چه کردیم.

*جدایی نفرات تأثیرگذار استقلال چه تأثیری در ثبت این شکست داشت؟

علیرضا نیکبخت واحدی:

قطعاً تأثیر مستقیم داشت. استقلال به ضعف بازیکنانش باخت و شک نکنید اگر نفراتی مثل تیام، جپاروف، ابراهیمی و مجید حسینی در ترکیب استقلال بودند، قضیه فرق می‌کرد.

*این شکست در ادامه لیگ هم روی تیم تأثیر می‌گذارد؟

علیرضا نیکبخت واحدی:

از نظر روحی شاید چند هفته تیم افت کند، ولی به طور کلی فکر نمی‌کنم روی روند استقلال در لیگ برتر تأثیرگذار باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

37 + = 38

کلید مقابل را فعال کنید