الکلی بودم، به دروغ گفتند مصدوم هستم! | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:261711
پ

الکلی بودم، به دروغ گفتند مصدوم هستم!

آدریانو دچار افت محسوسی شد و در نهایت در سال ۲۰۰۹ دوران حضور او در اینتر به پایان رسیده و وی دیگر هیچگاه تبدیل به بازیکن سابق نشد.

آدریانو، ستاره برزیلی و سابق اینتر پرده از اتفاقاتی که منجر به جدایی از این تیم شد برداشت.

به گزارش افق نیوز/ سالهای ابتدایی حضور آدریانو در اینتر فوق العاده بود اما بعد از درگذشت پدر این بازیکن، آدریانو دچار افت محسوسی شد و در نهایت در سال ۲۰۰۹ دوران حضور او در اینتر به پایان رسیده و وی دیگر هیچگاه تبدیل به بازیکن سابق نشد.

آدریانو گفت: “فقط خودم می دانم چه مشکلاتی برایم رخ داد. بعد از فوت پدرم خیلی تنها شدم و همه چیز بد پیش رفت چون خودم را خیلی آزار می دادم. من تنها و غمگین در ایتالیا زندگی می کردم و به همین دلیل شروع به مصرف مشروبات الکلی کردم.

فقط تنها زمانی که مشروب می خوردم خوشحال بودم و همه نوع آن را استعمال می کردم و این اتفاق آنقدر رخ داد که من مجبور به ترک اینتر شدم. من بلد نبودم چگونه این موضوع را پنهان کنم و با همین حالت راهی تمرینات می شدم.

اینتر در کنفرانس مطبوعاتی مربوط به جدایی من، مصدومیت را دلیل این اتفاق عنوان کرد اما اینگونه نبودم. بعدها متوجه شدم دوستانم تاثیر زیادی در رقم خوردن این اتفاقات داشتند اما زمانی که به برزیل برگشتم گرچه از میلیون ها پول گذشتم اما خوشحال بودم.”

منبع
ورزش 3
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 6 = 4

کلید مقابل را فعال کنید