تراکتورسازی کهکشانی می شود ؛ ۲۴ ساعت پر هیچان برای تی‌تی‌ها | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:261828
پ

تراکتورسازی کهکشانی می شود ؛ ۲۴ ساعت پر هیچان برای تی‌تی‌ها

چهار بازیکنی که در جام جهانی همراه تیم ملی بودند و اگر این دو هم به تراکتورسازی ملحق شوند به نوعی تیم ستاره باران می شود.

تیم تراکتورسازی - هواداران تراکتورسازی

تراکتورسازی با جان توشاک رفته رفته خود را پیدا کرده و می رود که یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل از بازی ها شود.

بعد از پیروزی این تیم در دربی خبر خوب دیگر برای طرفداران تراکتورسازی در راه است. امشب پنجره نقل و انتقالات در اروپا بسته می شود و اگر رامین رضاییان و احسان حاج صفی به تیمی ملحق نشوند راهی تهران خواهند شد تا مقصد بعدی خود را در لیگ برتر انتخاب کنند.

رامین رضاییان با اوستنده فسخ کرده و باشگاه المپیاکوس هم اعلام کرده با حضور این بازیکن در یکی از تیم های ایرانی به عنوان یار قرضی مشکلی ندارد. تراکتورسازی هر دو بازیکن را می خواهد و برای اینکه جا حالی کند به تازگی قرارداد یکی از بازیکنان خود را فسخ کرده است.

در مورد رامین گفته می شود حضور این بازیکن در تیم تراکتورسازی قطعی است چرا اگر بحث پیشنهاد از تیم های اروپایی مطرح بود تا اکنون این مدافع قرارداد امضاء می کرد. رقم پیشنهادی این بازیکن برای عقد قرارداد به باشگاه ۶۰۰ هزار دلار است. اما در مورد حضور احسان در تیم تراکتورسازی باید کمی با تردید صحبت کرد. به این خاطر که او از یکی از تیم های حاضر در چمپیونشیپ پیشنهاد دارد و کار تراکتورسازی برای عقد قرارداد با این بازیکن سخت است. درعین حال وقوع هر اتفاقی در فوتبال محتمل به نظر می رسد و چه بسا بر همین اساس قرارداد همکاری طرفین امروز امضاء شود.

تراکتور سازی برای ایجاد فلسفه ی قهرمانی ستاره های خوبی را بخدمت گرفته، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه و حالا هم احسان حاج صفی و رامین رضاییان. چهار بازیکنی که در جام جهانی همراه تیم ملی بودند و اگر این دو هم به تراکتورسازی ملحق شوند به نوعی تیم ستاره باران می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

40 − = 34

کلید مقابل را فعال کنید