ستاره محبوب پرسپولیسی ها در یک قدمی فوتبال انگلیس | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:261874
پ

ستاره محبوب پرسپولیسی ها در یک قدمی فوتبال انگلیس

این ملی‌پوش ایرانی تیم المپیاکوس یونان پس از پایان بازی دور برگشت مرحله حذفی لیگ اروپا برابر برنلی انگلیس در این کشور ماند تا به تیم ناتینگهام فارست بپیوندد.

به تازگی خبرهایی از رسانه های یونانی منتشر شده است که ادعا دارند کریم انصاری فرد بازیکن تیم های پرسپولیس تهران، تراکتورسازی، المپیاکوس و…. در یک قدمی ناتینگهام فارست قرار دارد.

کریم انصاری فرد ملی‌پوش ایرانی تیم المپیاکوس یونان پس از پایان بازی دور برگشت مرحله حذفی لیگ اروپا برابر برنلی انگلیس در این کشور ماند تا به تیم ناتینگهام فارست بپیوندد.

کوستاس نیکولاکوپولوس، خبرنگار تیم فوتبال باشگاه المپیاکوس به نقل از یک روزنامه انگلیسی گاردین از ماندن کریم انصاری‌فرد در انگلیس جهت پیوستن به تیم ناتینگهام فارست خبر داد.

تیم المپیاکوس یونان بامداد امروز (جمعه) با تساوی یک بر یک برابر برنلی و با توجه به پیروزی ۳ بر یک در بازی رفت راهی مرحله گروهی لیگ اروپا شد. کریم انصاری‌فرد در این بازی نیمکت‌نشین بود.

در ادامه خبر رسانه یونانی آمده است : کریم انصاری‌فرد همراه کاروان تیم فوتبال المپیاکوس به یونان نرفت. این مهاجم ایرانی عصر امروز راهی شهر فورست می‌شود تا قراردادش با تیم ناتینگهام را امضا کند.

این خبر در حالی منتشر شد که پیش از این اخباری در خصوص انتقال کریم انصاری‌فرد به ترکیه یا آلمان وجود داشت.

ناتینگهام فارست انگلیس متعلق به اوانگلاتوس ماریناکیس، مالک باشگاه المپیاکوس یونان است و در چمپیونشیپ انگلیس حضور دارد.

کلیدواژه : کریم انصاری فرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 4 = 5

کلید مقابل را فعال کنید