استقلال آماده استقبال از خرید خارجی سرشناس | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:261990
پ

استقلال آماده استقبال از خرید خارجی سرشناس

وینفرد شفر سورپرایز بزرگی برای طرفداران استقلال در آخرین روز‌های نقل و انتقالات تابستانی مدنظر دارد که مقدمات ورود غیرمنتظره این بازیکن به ایران تا چند روز آتی نیز فراهم شده است.

وینفرد شفر سورپرایز بزرگی برای طرفداران استقلال در آخرین روز‌های نقل و انتقالات تابستانی مدنظر دارد که مقدمات ورود غیرمنتظره این بازیکن به ایران تا چند روز آتی نیز فراهم شده است.
تمرین استقلال استقلال آماده استقبال از خرید خارجی سرشناس

افق نیوز/ اوضاع در اردوی استقلال بعد از شکست تراژیک برابر السد به قدری ناآرام و پرحاشیه شد که مربی آلمانی در روز‌های تعطیلی تمرینات بیشتر وقت خود را به برگزاری نشست‌های فنی با دستیاران همین‌طور مدیران باشگاه گذراند. ماحصل این نشست‌ها به جایی ختم شد که خبر می‌رسد وینفرد شفر سورپرایز بزرگی برای طرفداران استقلال در آخرین روز‌های نقل و انتقالات تابستانی مدنظر دارد که مقدمات ورود غیرمنتظره این بازیکن به ایران تا چند روز آتی نیز فراهم شده است. مربی آلمانی که سه سهمیه از چهار سهمیه خارجی‌های خود را با جذب نیومایر، الحاجی گرو و همام طارق پر کرده است، حالا در نظر دارد تا یکی از کلیدی‌ترین پست‌های خود را با جذب چهارمین خارجی پر کند که در این راه شفر موفق شد مجوز‌های لازم از مدیریت باشگاه را نیز دریافت کند تا نگرانی از بابت تأمین هزینه‌های این انتقال نداشته باشد. خبر‌های رسیده حاکی است استقلالی‌ها به درخواست شفر از چند روز قبل با یکی از ایجنت‌های فعال در حاشیه خلیج فارس پیرامون جذب بازیکنی سرشناس وارد مذاکره شدند که این رایزنی‌ها ممکن است منجر به ورود غیرمنتظره این بازیکن تا چند روز آینده شود تا مراحل عقد قرارداد با او در آخرین روز‌های نقل و انتقالات تابستانی نهایی شود. این بازیکن در ساختار تدافعی مدنظر سرمربی آلمانی استقلال قرار گرفته تا هم در میانه زمین هم در کناره‌های زمین به عصای دست این مربی تبدیل شود.

 

خبرورزشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

69 − = 61

کلید مقابل را فعال کنید