اشک های مرد محبوب پرسپولیسی ها در میان هواداران + تصویر | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:262315
پ

اشک های مرد محبوب پرسپولیسی ها در میان هواداران + تصویر

با حضور در پرسپولیس و قهرمانی با این تیم هنوز هم یکی از مربیان محبوب سرخ های تهرانی به حساب می آید که طرفداران این تیم خاطرات بسیار خوشی را با او به یاد دارند.

مرد محبوب سرخپوشان با چشمانی اشکبار از هوادارانش خداحافظی کرذ.

ورزش ۱۱ – افشین قطبی که روزگار خوبی را در تیم شیجیاژوانک چین سپری می کرد از سمتش در این تیم کناره گیری کرد تا شوک بزرگی را به هواداران پرتعداد این تیم پرطرفدار وارد آورد. این مربی ایرانی در حالی از سمتش استعفا داد که در میان قدرت های لیگ دسته اول توانسته بود شیجیاژوانک را تا رتبه پنجم بالا بیاورد اما به دلیل قدرت مالی ضعیف نمی توانست قول صعود را به هواداران خود دهد.
افشین قطبی در میان هواداران شیجیاژوانک
افشین قطبی در میان هواداران شیجیاژوانک

خبر خداحافظی قطبی بسیاری از هواداران این تیم را به محل اقامت این مربی کشاند تا صحنه های دراماتیک و بسیار زیبایی در این میان رخ دهد. گفتنی است که قطبی ۲ سال بسیار خاطره انگیز را در این تیم و در میان طرفداران شیجیاژوانک سپری کرد و باعث بوجود آمدن روابط صمیمانه ای با هواداران شده بود که این خداحافظی باعث ناراحتی و دلسردی بسیاری از همین هواداران گردید.

افشین قطبی با چشمانی اشکبار
افشین قطبی با چشمانی اشکبار

 

افشین قطبی با حضور در پرسپولیس و قهرمانی با این تیم هنوز هم یکی از مربیان محبوب سرخ های تهرانی به حساب می آید که طرفداران این تیم خاطرات بسیار خوشی را با او به یاد دارند.

کلیدواژه : افشین قطبی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 3 =

کلید مقابل را فعال کنید