دردسر تازه گلر جنجالی برای سرخپوشان؛ پرسپولیس در آستانه‌ی حذف؟ | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:262386
پ

دردسر تازه گلر جنجالی برای سرخپوشان؛ پرسپولیس در آستانه‌ی حذف؟

ظاهراً دردسرهای سرخابی‌ها برای پرونده بدهی‌های گذشته دو باشگاه تمامی ندارد و هر چقدر با افراد مختلف توافق صورت می‌گیرد بازهم یک پرونده دیگر رو می‌شود که برای مدیران باشگاه مشکل ایجاد می‌کند.

گلر سابق پرسپولیس حاضر نیست بابت طلبش با باشگاه تفاهم کند.
میثاق معمارزاده دردسر تازه گلر جنجالی برای سرخپوشان؛ پرسپولیس در آستانه‌ی حذف؟

افق نیوز/ظاهراً دردسرهای سرخابی‌ها برای پرونده بدهی‌های گذشته دو باشگاه تمامی ندارد و هر چقدر با افراد مختلف توافق صورت می‌گیرد بازهم یک پرونده دیگر رو می‌شود که برای مدیران باشگاه مشکل ایجاد می‌کند.

 

در همین راستا میثاق معمارزاده، گلر سابق سرخپوشان که در فصل هشتم در این تیم حضور داشت از این باشگاه ۴۰۰ میلیون تومان طلب دارد و تا کنون باشگاه نتوانسته رضایت وی را برای تفاهم دو جانبه جلب کند و این پرونده می‌رود تا برای پرسپولیس دردسرساز شود.

 

ظاهراً معمارزاده حاضر نیست به پرسپولیس تخفیف دهد یا نسبت به تقسیط طلبش با آنها راه بیاید و همین موضوع مشکل جدیدی برای پرسپولیس است.

 

در حال حاضر تنها ۳ روز تا پایان فرصت AFC برای مختومه کردن پرونده بدهی باشگاه‌ها باقی مانده است و مقامات پرسپولیس در این فرصت کم باید به پرونده‌های باقی مانده خصوصاً پرونده معمارزاده رسیدگی کرده و آن را ببندند تا برای حضورشان در رقابت‌های آسیایی مشکلی پیش نیاید.

 

ایلنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 5 = 7

کلید مقابل را فعال کنید