ستاره ” استقلالی ” به غیبت کاپیتان ” پرسپولیس ” در تیم ملی واکنش نشان داد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:262471
پ

ستاره ” استقلالی ” به غیبت کاپیتان ” پرسپولیس ” در تیم ملی واکنش نشان داد

باعث خوشحالی من هم هست که در تیم ملی حضور دارم. خوشحالم که تیم ملی دفاع خوبی دارد و امیدوارم در جام ملت‌ها هم موفق باشد. اگر چه شرایط جام ملت‌های آسیا با جام جهانی تفاوت دارد. در جام جهانی تیم‌ها قوی‌تر هستند، اما در جام ملت‌ها تیم‌ها از هم شناخت دارند.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان از اینکه تیم ملی مدافعان خوبی دارد، ابراز خوشحالی کرد.

پژمان منتظری پیش از آغاز تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی در جمع خبرنگاران اظهار داشت:

در دو سه روز گذشته، تیم کامل شده و تمرینات شکل جدی‌تری به خود گرفته است. شرایط تیم در کل بد نیست و خودمان را برای جام ملت‌های آسیا آماده می‌کنیم. امیدوارم تمرینات خوبی داشته باشیم و بتوانیم خواسته‌های کادر فنی را برآورده کنیم.

پژمان منتظری در مورد اینکه در جام جهانی به میدان نرفت و آیا می‌تواند یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا باشد، گفت:

در خدمت تیم ملی بودن باعث افتخار هر بازیکنی است. من همیشه تلاش می‌کنم که جزو دعوت شده‌ها به تیم ملی باشم. مهم موفقیت تیم ملی و خوشحالی مردم است. باعث خوشحالی من هم هست که در تیم ملی حضور دارم. خوشحالم که تیم ملی دفاع خوبی دارد و امیدوارم در جام ملت‌ها هم موفق باشد. اگر چه شرایط جام ملت‌های آسیا با جام جهانی تفاوت دارد. در جام جهانی تیم‌ها قوی‌تر هستند، اما در جام ملت‌ها تیم‌ها از هم شناخت دارند.

پژمان منتظری  مدافع تیم ملی فوتبال در واکنش به سؤال خبرنگاری که از او پرسید، کارلوس کی‌روش سن و سال سیدجلال حسینی را عدم دعوت به تیم ملی عنوان کرده و چطور شما هم که سن بالایی دارید، به تیم ملی دعوت می‌شوید، گفت:

اول از همه بگویم که سیدجلال یکی از بهترین دوستان خودم بوده و همیشه رابطه خوبی با هم داشته‌ایم. وظیفه‌ام این است که خوب تمرین کنم و برای باشگاهم مثمرثمر باشم. بودن یا نبودن من دست سرمربی است. اگر باشم که باعث افتخار است، وگرنه سعی می‌کنم که در باشگاهم عملکرد خوبی داشته باشم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

86 + = 93

کلید مقابل را فعال کنید