یک پیشنهاد فوق العاده برای ” بشار رسن ” ؛ ” برانکو ” برای جدایی او رضایت می دهد ؟ | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:262528
پ

یک پیشنهاد فوق العاده برای ” بشار رسن ” ؛ ” برانکو ” برای جدایی او رضایت می دهد ؟

بشار رسن به تازگی یک پیشنهاد فوق العاده از باشگاهی در لیگ ستارگان قطر به دست آورده و شاید به زودی رضایت قطعی برانکو را به دست بیاورد و پرسپولیس را به قصد حضور در این تیم قطری ترک کند.

افق نیوز/ بشار رسن در حال حاضر بهترین شرایط ممکن را دارد؛ فیکس پرسپولیس شده، پیشنهاد تمدید قرارداد برای سه فصل دیگر را گرفته، به پست اصلی اش یعنی هافبک پشت مهاجم نقل مکان کرده و محبوبیت بالایی بین هواداران به دست آورده است. با این وجود، بشار نیازی به ترک پرسپولیس نمی‌بیند، اما او در انتظار اتفاقات نقل و انتقالات تابستانی است.

در این مورد شنیدیم اگر حضور سروش رفیعی در پرسپولیس قطعی شود و اوضاع به شکلی باشد که او، جانشین بشار در ترکیب اصلی باشد، هافبک عراقی و بازیکن سهمیه زیر ۲۳ سال سرخپوشان، تهران را به قصد دوحه ترک می‌کند ولی اگر بشار رسن بداند تحت هر شرایطی، حتی در صورت بازگشت سروش، در نیم‌فصل دوم هم در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت، ماجرای جدایی را به دست فراموشی می‌سپرد.
سروش با باشگاه پرسپولیس قرارداد داخلی بسته، اما به فولاد رفته تا در نیم‌فصل و پس از پایان محرومیت سرخپوشان برگردد، اما مشکل اینجاست که برای بازگشت این بازیکن، مدیران فولاد باید به او رضایتنامه بدهند و اگر سنگ‌اندازی در این مورد صورت بگیرد، شاید بازگشت سروش به پرسپولیس برای یک نیم‌فصل دیگر هم به تعویق بیفتد.
این هم شانس دیگری برای بشار رسن به وجود می‌آورد تا شانس ماندنش در پرسپولیس و البته ترکیب اصلی این تیم را افزایش دهد.

خبر ورزشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

95 − 86 =

کلید مقابل را فعال کنید