فدراسیون فوتبال: تا زمان رسیدن به توافق با برند البسه، از البسه ذخیره استفاده می‌کنیم | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:262535
پ

فدراسیون فوتبال: تا زمان رسیدن به توافق با برند البسه، از البسه ذخیره استفاده می‌کنیم

فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای در خصوص انتخاب برند البسه تیم ملی اعلام کرد که تا زمان انتخاب نهایی اسپانسر جدید، از البسه ذخیر استفاده خواهند کرد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ – ۱۳:۲۷ 

فدراسیون فوتبال: تا زمان رسیدن به توافق با برند البسه، از البسه ذخیره استفاده می‌کنیم

به گزارش افق نیوز به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فدراسیون فوتبال درباره قرارداد البسه تیم ملی اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

«از آنجایی که فرآیند مناقصه البسه تیم ملی هنوز به اتمام نرسیده و تا زمانی که فدراسیون به یک توافق نهایی با یکی از برندهای معتبر در این زمینه برسد و از سوی دیگر با توجه به اینکه در حال حاضر اقلامی که در این بخش در دسترس فدراسیون فوتبال است و به اندازه کافی در محل ذخیره البسه موجود می‌باشد، تصمیم فدراسیون بر این شده است که از تمامی اقلامی که در حال حاضر در اختیار فدراسیون قرار دارد و از سرمایه موجود در زمان و مکان مناسب استفاده شود. بدیهی است تا زمان مشخص شدن اسپانسر تیم ملی در زمینه البسه و تصمیم‌گیری نهایی در این خصوص و به دلیل دفاع و حفاظت از منابع فنی و مالی تیم ملی فوتبال کشورمان از محل ذخیره البسه موجود استفاده خواهد شد».

به گزارش تسنیم، فدراسیون پیش از این اعلام کرده بود با شرکت آلشپرت به توافق دست یافته، اما تیم ملی فوتبال با لباس‌های آدیداس تمرین می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 1

کلید مقابل را فعال کنید