جواد نکونام تنها مشکل استقلال در آسیا | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:262753
پ

جواد نکونام تنها مشکل استقلال در آسیا

 روند این مذاکرات چندان مثبت نبوده و دلخوری جواد نکونام بابت دیر خبر دادن به او باعث شده تا هنوز مشکل باشگاه استقلال و نکونام به طور کامل حل نشده باشد.

جواد نکونام تنها مشکل استقلال در آسیا

کاپیتان سابق تیم ملی کشورمان که در صف طلبکاران این تیم قرار داشت، به معضل تسویه حساب آسیایی آبی پوشان بدل شده است.

به گزارش افق نیوز، باشگاه استقلال از چندی پیش در صدد تسویه حساب با تعدادی از طلبکارانش بر آمد تا از خطر لغو مجوز حرفه‌ای و محرومیت در آسیا در امان بماند و در این راه با بسیاری از مربیان و بازیکنان سابقش که از این تیم طلبکار بودند مذاکرات مثبتی داشت و توانست رضایت آنها را جلب نماید.

یکی از این طلبکاران جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی بود که در مقطعی برای این تیم بازی می‌کرد. پیگیری‌های خبرنگار مهر مشخص کرد به رغم مذاکراتی که بین استقلالیها و کاپیتان سابق تیم ملی صورت گرفت، روند این مذاکرات چندان مثبت نبوده و دلخوری جواد نکونام بابت دیر خبر دادن به او باعث شده تا هنوز مشکل باشگاه استقلال و نکونام به طور کامل حل نشده باشد.

استقلالی ها توانستند به جز نکونام مشکل شان را با تعداد قابل ملاحظه‌ای از طلبکارانشان از جمله پرویز مظلومی، میرشاد ماجدی، آندرانیک تیموریان، امیر حسین صادقی، آرش برهانی و… حل نمایند تا بتوانند فعلا از خطر لغو مجوز حرفه‌ای و محرومیت از آسیا در امان بمانند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

69 − = 59

کلید مقابل را فعال کنید