بازیکنی که از پرسپولیس به استقلال رفت: مهم نیست هواداران پرسپولیس چه برخوردی با من بکنند! | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:262908
پ

بازیکنی که از پرسپولیس به استقلال رفت: مهم نیست هواداران پرسپولیس چه برخوردی با من بکنند!

من بدشانسی را قبول ندارم. به نظرم بچه‌های ما خودباوری ندارند. آنها در تمرین با جان و دل کار کار می‌کنند اما هنوز به این باور نرسیده‌اند که می‌توانند پا به پای ستاره‌های لیگ بجنگند و نتیجه بگیرند.

مربی نساجی پیش از دیدار مقابل پرسپولیس از شرایط این تیم سخن گفته است.

مهدی هاشمی‌ نسب درباره دیدار روز چهارشنبه تیم نساجی مازندران مقابلپرسپولیس اظهار داشت:

این بازی قرار بود روز جمعه برگزار شود اما به دلیل اینکه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بازی دارد به چهارشنبه موکول شد. ان‌شاالله این تیم مقابل الدحیل موفق باشد. بچه‌های ما بی‌صبرانه منتظر بازی با پرسپولیس هستند. ما به جز بازی مقابل ذوب‌آهن، در سایر مسابقات مستحق پیروزی بودیم و فکر می‌کنم جایگاه‌ واقعی تیم‌مان اینجای جدول (رده سیزدهم) نیست. همانطور که گفتم بچه‌های ما انگیزه زیادی دارند تا خودشان را نشان دهند.

مهدی هاشمی‌ نسب در مورد اینکه برخی می‌گویند بدشانسی باعث شده نساجی نتواند نتایج مدنظرش را کسب کند، گفت:من بدشانسی را قبول ندارم. به نظرم بچه‌های ما خودباوری ندارند. آنها در تمرین با جان و دل کار کار می‌کنند اما هنوز به این باور نرسیده‌اند که می‌توانند پا به پای ستاره‌های لیگ بجنگند و نتیجه بگیرند.

مهدی هاشمی‌ نسب مربی نساجی در مورد حضور دوباره‌اش مقابل هواداران پرسپولیس و اینکه چه احساسی دارد، عنوان کرد:بازگشت به ورزشگاه آزادی به خاطر روزهای خوبی که آنجا داشتم، برای من تجدید خاطر است اگر چه اتفاقات خوبی برایم در تقابل با هواداران پرسپولیس نیفتاده است. خصوصاً برخوردهایی که پس از انتقالم از پرسپولیس به استقلال رخ داد. گِله‌ای هم ندارم، به هر حال آنها هوادار هستند.

« به نظرت هواداران پرسپولیس در بازی این هفته چه برخوردی با تو خواهند داشت؟» مهدی هاشمی‌ نسب در واکنش به این پرسش گفت:مهم نیست، همین که دروازه‌های ورزشگاه آزادی را ببینم که خاطرات زیادی در آن‌ها دارم، برایم کافیست! اینها برای من تجدید خاطره است و دیگر چیزی مهم نیست. شاید ۱۰ یا ۲۰ هفته دیگر هم با استقلال در همین ورزشگاه بازی کنیم و آن بازی هم همین وضعیت را دارد.

مهدی هاشمی‌ نسب در خصوص اینکه گفته می‌شود در تمرین تیم نساجی جاسوسی از سوی باشگاه پرسپولیس حضور یافته، گفت:نمی‌دانم موضوع چه بود،‌ مثل اینکه یک نفر در حال فیلمبرداری از تمرین بوده است. به نظر شخصی من این یک چیز طبیعی است و گله‌ای ندارم. یک روز هم ممکن است ما این کار را انجام دهیم،‌ به هر حال فوتبال حرفه‌ای است و این اتفاقات رخ می‌دهد.

کلیدواژه : مهدی هاشمی نسب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

87 − = 77

کلید مقابل را فعال کنید