رویاهایی که بافتیم نقش بر آب شد ؛ خبر بد برای هواداران فوتبال ایران ؛ ایران و آرژانتین شاید وقتی دیگر | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:263252
پ

رویاهایی که بافتیم نقش بر آب شد ؛ خبر بد برای هواداران فوتبال ایران ؛ ایران و آرژانتین شاید وقتی دیگر

افق نیوز/ فدراسیون فوتبال ایران در خصوص اتفاقات پیشنهاد برگزاری دیدار دوستانه میان دوتیم ملی ایران و آرژانتین واکنش نشان داد و اعلام کرد بررسی این پیشنهاد منتفی است.

یک شرکت نامعتبر که مسابقات محدودی برگزار کرده است درخواست برگزاری بازی ایران و آرژانتین کرد که فدراسیون فوتبال ایران به این درخواست پاسخ داد.

فدراسیون فوتبال ایران در خصوص اتفاقات پیشنهاد برگزاری دیدار دوستانه میان دوتیم ملی ایران و آرژانتین واکنش نشان داد و اعلام کرد بررسی این پیشنهاد منتفی است.

فدراسیون فوتبال درباره درخواست بازی ارسالی با آرژانتـین بیانیه‌ای صادر کرد. متن بیانیه به این شرح است:

طی مدت اخیر دو ایمیل از یک شرکت نامعتبر که مسابقات بسیار محدودی را برگزار کرده دریافت و وظیفه فدراسیون این است که اعتبار و اصالت آنها را بررسی و در نهایت اقدام به پاسخگویی مقتضی کند. همچنین لازم به اعلام است که امور بین‌الملل فدراسیون به دلیل عدم تأیید اصالت و اعتبار این درخواست نمی‌بایست واکنش رسانه‌ای به آن نشان دهد. در پایان اعلام می‌دارد پیشنهاد دریافت شده فاقد اعتبار برای تیم ملی فوتبال ایران بوده و فدراسیون نمی‌تواند منافع برخی شرکت‌هایی که با این دست اقدامات رسانه‌ای به دنبال شهرت و ایجاد و تأمین اعتبار خود هستند، اقدامی انجام دهد و در نتیجه موضوع این پیشنهاد از سوی فدراسیون منتفی است»

سایت رسمی فدراسیون فوتبال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

60 + = 70

کلید مقابل را فعال کنید