انتقاد عجیب قلعه نویی از بازیکنان سپاهان بعد از صعود! | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:263254
پ

انتقاد عجیب قلعه نویی از بازیکنان سپاهان بعد از صعود!

امیر قلعه نویی علیرغم پیروزی سه بر یک تیمش در جام حذفی به بازیکنان خود تاخت و آنها را مورد انتقاد قرار داد.

Image result for ‫امیر قلعه نویی‬‎

امیر قلعه نویی علیرغم پیروزی سه بر یک تیمش در جام حذفی به بازیکنان خود تاخت و آنها را مورد انتقاد قرار داد.

امیر قلعه نویی که به دلیل رسیدن به پرواز در نشست خبری حاضر نشد، در گفتگو با خبرنگاران در میکسدزون ورزشگاه نقش جهان در مورد کسب پیروزی ۳ بر ۱ تیمش گفت:بازی خوبی نبود. من اگر جای آقای تابش بودم، همه بازیکنان را جریمه می کردم؛ بعد از اینکه گل سوم را زدیم، تبدیل به یک تیم مبتدی شدیم.

امیر قلعه نویی ادامه داد:آنها در نیمه دوم بهتر از ما بودند و تبریک می گویم به آقای مهابادی که تیم خوبی درست کرده اند. ما مثل قبل مشکل نگرشی داریم؛ فکر می کنم که لباس سپاهان برای خیلی از بازیکنان ما بزرگ است و اگر تغییر نگرش ندهیم به مشکل می خوریم. خیلی از بازیکنان ما در حد سپاهان نیستند.

قلعه نویی در مورد اینکه مشکل بازیکنانش چیست، بیان کرد:نگرش مشکل بازیکنان است؛ نمی دانند که در چه تیم بزرگی هستند و چه بازیکنان بزرگی در این تیم بوده اند. نمی دانم چطوری به این تیم رسیده اند؛ فکر می کنم که خیلی راحت به این پیراهن رسیده اند و قدر نمی دانند ولی سپاهان امیرقلعه نویی نمی تواند این مسائل را تحمل کند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه با بازیکنانش برخورد می کند یا خیر، توضیح داد:صد در صد؛ اگر بشود شاید بعضی از آنها را هم در اختیار باشگاه بگذارم.

امیر قلعه نویی سرمربی سابق تیم ملی در مورد اینکه این موضوع در مورد بازیکنان نیمکت نشین هم صدق می کند، اضافه کرد:

نه صحبت من در مورد بازیکنانی است که بازی کردند.

امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان در پاسخ به این سوال که مهابادی با دو تعویض توانست به بازی برگردد و مسلط به بازی شود، گفت:

نه مسلط نشدند ما از سه قدم، شش قدم توپهایمان را گل نمی کنیم. وقتی بازی سه هیچ بود مهرداد محمدی گل نمی زند، ایران پوریان نمی زند؛ این ها مشکل ما است که باید حتما برخورد شود. بعضی ها را هم ممکن است در اختیار باشگاه بگذارم؛ این روحیات با من سازگار نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

58 − 56 =

کلید مقابل را فعال کنید