تعویضی که کار تراکتورسازی را ساخت ؛ درگیری جان توشاک و اشکان! | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:263345
پ

 تعویضی که کار تراکتورسازی را ساخت ؛ درگیری جان توشاک و اشکان!

سرمربی تراکتورسازی حالا شاید به این نکته فکر کند که چرا اشکان دژاگه را در نیمه دوم به زمین فرستاده است.

Image result for ‫اشکان دژاگه‬‎

سرمربی تراکتورسازی حالا شاید به این نکته فکر کند که چرا اشکان دژاگه را در نیمه دوم به زمین فرستاده است.

بعد از بازی تراکتورسازی و صنعت نفت در جام حذفی که منجر به شکست شاگردانجان توشاک و کناررفتن آنها از رقابت های جام حذفی شد، همه از اشکان دژاگه و درگیری لفظی اش با سرمربی ولزی حرف می زنند.

اشکان دژاگه در دقیقه ۶۳ مسابقه دیروز جای یوکیا سوگیتا را در ترکیب تراکتورسازی گرفت؛ هافبک ژاپنی در این بازی عملکرد خوبی داشت و اگر در زمین می ماند نیز می توانست کارآیی مناسبی داشته باشد؛ توشاک اما تصمیم گرفت دژاگه را جایگزین او کند و البته در دقیقه ۱۰۵ او را از زمین بیرون بکشد تا آن اتفاقات عجیب رخ بدهد.

حالا شاید جان توشاک خودش هم به این موضوع فکر کند که وقتی سوگیتا خوب کار می کرد و تراکتورسازی نیز روند روبه جلویی داشت، شاید نیاز به حضور اشکان دژاگه ای که یکروز قبل از بازی از اردوی تیم ملی به تبریز رسیده بود، نیست. بی تردید اگر توشاک آن تعویض را انجام نمی داد، این اتفاقات رخ نمی داد و وقتی سرمربی پرافتخار تراکتور در نشست خبری بعد از بازی نیز اذعان داشت بازی کردن دژاگه و شجاعی اشتباه بود، می شود فهمید که او خودش نیز به این موضوع فکر می کند.

توشاک حالا شاید به این نکته فکر کند که چرا اشکان دژاگه را در نیمه دوم به زمین فرستاده است همه از اشکان دژاگه و درگیری لفظی اش با سرمربی ولزی حرف می زنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

37 + = 41

کلید مقابل را فعال کنید