همه کودکان مفقودشده پاکستانی پیدا شدند/ ادعاهای اولیه صحت نداشت | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:263459
پ
اشتری:

همه کودکان مفقودشده پاکستانی پیدا شدند/ ادعاهای اولیه صحت نداشت

فرمانده نیروی انتظامی از پیداشدن همه کودکان گم‌شده پاکستانی که چندی پیش خبر مفقودی آن‌ها منتشر شده بود، خبر داد.

پیدا شدن این دو کودک در روز گذشته در حالی اتفاق افتاد که یکی از آن‌ها در پاکستان و دیگری نزد یکی از اقوامشان شناسایی شد و با شناسایی آن‌ها ماجرای ۷ کودکی که خبر گم‌شدنشان خیلی‌ها را نگران کرده بود، با پایانی خوش به انتها رسید.

سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با تأیید پیدا شدن هر ۷ کودک پاکستانی که پس از آن ماجرا خبری از آن‌ها نبود،‌ گفت: همان طور که ما از ابتدا می‌گفتیم ماجرای گم شدن این کودکان به هیچ وجه، به‌شکلی که در شبکه‌های مجازی مطرح شد نبوده و مفقود شدن آن‌ها هم اصلاً به شایعاتی که مطرح شده بود، ارتباطی نداشته است.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی خود را نسبت به رعایت حقوق تمامی افراد موظف می‌داند و خبر مفقودی این کودکان گرچه ارتباطی به شایعات مطرح‌شده و حواشی آن نداشت و به‌شکلی که مطرح شد، نبود ولی برای همه ما دردناک بود و ما تمام تلاش خود را برای پیگیری موضوع انجام دادیم.

به گزارش تسنیم، به‌دنبال گم شدن این کودکان و پیگیری‌های انجام‌شده برای یافتن خبری از آن‌ها، دو تیم از نیروی انتظامی با دستور فرمانده ناجا موضوع را در دست بررسی قرار دادند که نهایتاً روز گذشته با پیدا شدن ۲ کودک باقی‌مانده از ۷ کودک مفقودی، پرونده کودکان مهاجر پاکستانی شهر ری بسته شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 8 = 14

کلید مقابل را فعال کنید