90 هزار دستگاه خودرو از خانواده ايكس 200 تحويل مشتريان شده است | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:264489
پ

۹۰ هزار دستگاه خودرو از خانواده ايكس ۲۰۰ تحويل مشتريان شده است

از ابتداي سال تاكنون نزديك به ۹۰ هزار دستگاه خودرو از خانواده ايكس ۲۰۰ توليد و به مشتريان گروه خودروسازي سايپا تحويل شده است.

به گزارش سايپا نيوز، گروه خودروسازي سايپا از ابتداي سال جاري تاكنون بر اساس برنامه ريزي توليد خود توانسته روند توليد را با وجود مشكلات متعدد ادامه دهد و بر همين اساس تاكنون نزديك به ۹۰ هزار دستگاه از محصولات ايكس ۲۰۰ را به مشتريان تحويل دهد.

بر اساس اين گزارش در شش ماه ابتدايي سال تعداد ۸۹ هزار و ۳۶۹ دستگاه از محصولات تيبا ۲، تيبا، ساينا و كوييك توليد و به مشتريان تحويل شده است.

اين گزارش مي افزايد: تا پايان شهريور ماه سال جاري محصول تيبا۲، تعداد ۳۸ هزار و ۵۶۱ دستگاه، تيبا، ۲۸ هزار و ۲۸۰ دستگاه، ساينا، ۲۰ هزار و ۵۶۵ دستگاه و كوييك،  هزار و ۹۶۳ دستگاه توليد و تحويل مشتريان شده است.

همچنين در شهريور ماه تعداد ۹۹۷۱ دستگاه از گروه ايكس ۲۰۰ تحويل مشتريان شده كه خودروهاي تيبا۲، تيبا، ساينا و كوييك به ترتيب ۴۰۴۹، ۲۹۸۰، ۲۷۱۹ و ۲۲۳ دستگاه بوده است.

گفتني است روند توليد و تحويل محصولات گروه سايپا با وجود مشكلات همچنان ادامه دارد و گروه سايپا با تامين به موقع قطعات، تحويل خودروهاي خود را همچنان به مشتريان محترم ادامه مي دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 − 15 =

کلید مقابل را فعال کنید