اقدامی باورنکرنی از سوی هواداران استقلال که به شدت فتحی را شوکه کرد ! | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:265337
پ

اقدامی باورنکرنی از سوی هواداران استقلال که به شدت فتحی را شوکه کرد !

چرا باید مدیر تیم برای تیم رقیب که هوادارانش این همه برای تیم‌شان کری خوانده اند و در ماه های اخیر این همه با هم چالش داشته اند، به همراه بازیکنان، پیام تبریک بفرستند.

Image result for ‫امیرحسین فتحی‬‎

هواداران استقلال به خاطر پیام فتحی برای پرسپولیسی ها به او حمله کردند

نگاه ملی دردسری بزرگ برای مدیر تیم استقلال ایجاد کرد و ۲۴ ساعت وحشتناک بر او و تعدادی از بازیکنان تیم استقلال گذشت! احتمالا امیرحسین فتحی حتی در خواب هم نمی دید که یک آرزوی موفقیت برایش این قدر گران تمام شود اما این کری های استقلالی و پرسپولیسی که در هفته های اخیر داغ تر از همیشه هم شده است، برایش گران تمام شد. مدیر استقلال و چند بازیکن این تیم قبل از بازی با السد به بازیکنان پرسپولیس و مدیر این تیم تماس گرفتند تا نماینده ایران را حمایت کنند و برای دوستان‌شان آرزوی موفقیت کنند.

این خبر که رسانه ای شد، یکباره فضا علیه مدیران تیم برگشت. انتقادها در کانال ها و گروه ها و پست ها و کامنت ها و حتی شماره های باشگاه اوج گرفت. اینکه چرا باید مدیر تیم برای تیم رقیب که هوادارانش این همه برای تیم‌شان کری خوانده اند و در ماه های اخیر این همه با هم چالش داشته اند، به همراه بازیکنان، پیام تبریک بفرستند. این حاشیه جدید طوری بود که واقعا فتحی باورش نمی شد و حسابی به خاطرش شوکه شد!

کلیدواژه : امیرحسین فتحی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 3 =

کلید مقابل را فعال کنید