شفر هیچ حاشیه‌ای نداشت/ما نیاز نداشتیم که بازی به جنجال کشیده شود | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:265565
پ

 شفر هیچ حاشیه‌ای نداشت/ما نیاز نداشتیم که بازی به جنجال کشیده شود

 شفر هیچ حاشیه‌ای نداشت/ما نیاز نداشتیم که بازی به جنجال کشیده شود

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی با مسجدسلیمان ما را خسته کرد.

به گزارش افق نیوز/ بیژن طاهری در نشست خبری بعد از دیدار استقلال با نفت مسجد سلیمان اظهار داشت:ما سخت کار می‌کنیم و تلاش بسیار زیادی داریم و تا حدودی هم در کارمان پیشرفت داشتیم. ما از صفر شروع کردیم چون بازیکنان ما در اردوهای ابتدای فصل نبودند.

*۲ بازی با نفت مسجدسلیمان ما را خسته کرد

وی افزود: ۲ بازی سنگین با چنین تیمی بازیکنان ما را خسته کرد، می‌توانستیم گلهای بیشتری بزنیم ولی به خاطر جو بازی کار سخت شد. ما آنالیز خوبی از حریف داشتیم و از بازی هم راضی بودیم. آنها خیلی خوب کار کردند و مقداری دفاع تیمی ما ضعف دارد که در آینده رفع می‌شود.

* نیازی نبود که بازی را به جنجال بکشیم

به گزارش فارس، بیژن طاهری در خصوص عملکرد تیمش در دیدار با نفت مسجدسلیمان گفت: ما احتیاجی نداشتیم که بخواهیم بازی را به جنجال بکشیم از طرفی تیم ما جلو بود و مهدی قائدی هم یک بازیکن جوان بود که برای ما خوب کار کرد. صیادمنش هم زحمت کشید و عملکرد خوبی داشت. در مورد تعویض قائدی هم باید بگویم که ما مجبور شدیم او را تعویض کنیم و درست است که قائدی سن و سال کمی دارد اما روح بزرگی دارد.

* قائدی خندان به از زمین بیرون آمد

مربی تیم استقلال در خصوص اینکه مهدی قائدی بعد از تعویض اعتراض کرده است، گفت: او اعتراض نکرد در بازی گذشته هم گفتند که او بطری آب را پرت کرده ولی بطری از دست او افتاد. امروز هم که خندان از زمین بیرون آمد.

* داور نباید تحت تاثیر جو قرار می‌گرفت

طاهری در خصوص اینکه داوری را چطور می‌دید، گفت: باشگاه نامه اعتراض رسمی خود را به سازمان لیگ ارسال کرده و ما برای سیدعلی احترام ویژه‌ای قائل هستیم اما او نباید تحت تأثیر جو قرار می‌گرفت.

* کجای دنیای پشت نیمکت مربیان همه صحبت می‌کنند

وی در خصوص اتفاقاتی که در ورزشگاه رخ داده است، بیان داشت: باید این را بگویم که کجای دنیا پشت نیمکت مربیان این همه صحبت می‌شود این یک مشکل بزرگ در شهر مسجدسلیمان بود که امروز به وجود آمد.

*شفر هیچ حاشیه‌ای نداشت

وی در پایان در خصوص اینکه شفر حواشی را ایجاد کرده بود، گفت: مربی ما هیچ حاشیه‌ای نداشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + = 16

کلید مقابل را فعال کنید