کد خبر:36514
پ

روساي ۶ دانشگاه‌ كشور با راي اعتماد اعضاي شورا عالي انقلاب فرهنگي انتخاب شدند

در جلسه شوراي عالي انقلاب فرهنگي که شامگاه سه‌شنبه به رياست محمود احمدي‌نژاد برگزار شد، چند نفر از روساي دانشگاه‌هاي كشور با راي اعتماد اعضاي شورا انتخاب شدند.

افق:(ofoghnews.ir)جلسه شوراي عالي انقلاب فرهنگي به رياست رييس‌جمهور و به منظور بررسي مسايل و موضوعات مختلف فرهنگي در کشور برگزار شد.

در جلسه شوراي عالي انقلاب فرهنگي که شامگاه سه‌شنبه به رياست محمود احمدي‌نژاد برگزار شد، چند نفر از روساي دانشگاه‌هاي كشور با راي اعتماد اعضاي شورا انتخاب شدند.

بر اين اساس، دكتر رسول خدابخش به‌عنوان رئيس دانشگاه تحصيلات تكميلي زنجان، دكتر حسين محبي به‌عنوان رئيس دانشگاه تحصيلات تكميلي كرمان، دكتر غلامرضا رضايي به‌عنوان رئيس دانشگاه ولايت ايرانشهر، دكتر امين بهزادمهر به‌عنوان رئيس دانشگاه دريانوردي چابهار، دكتر محمدباقر رهنما به‌عنوان رئيس دانشگاه صنعتي سيرجان و دكتر عباس كتابي به‌عنوان رئيس دانشگاه كاشان انتخاب شدند.

در اين جلسه گزارشي درباره وضعيت نوشت‌افزار و لوازم‌التحرير در كشور به منظور ارتقاء وضعيت توليد اين محصولات به لحاظ كمي و كيفي و رويكردهاي منطبق با ارزش‌هاي ملي و ايران اسلامي ارائه و در آن به تحليل پيرامون آسيب‌شناسي، نكات مثبت و نقاط ضعف كشور در حوزه لوازم ‌التحرير به لحاظ فرهنگي و اجتماعي پرداخته شده بود که مقرر شد پس از كارشناسي‌هاي بيشتر توسط اعضا در جلسه آينده شوراي عالي انقلاب فرهنگي مجدداً مورد بحث و بررسي قرار گيرد.

در جلسه شوراي عالي انقلاب فرهنگي، همچنين گزارش تحليلي كارگروه تخصصي درباره راهبردهاي مرتبط با توليد ملي ارائه و در خصوص برگزاري آزمون متمرکز دكترا در دانشگاه‌هاي وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و چگونگي برگزاري اين آزمون با کيفيت مطلوب‌تر از گذشته بحث و تبادل نظر شد/ایسنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

88 − 80 =

کلید مقابل را فعال کنید