کد خبر:148213
پ

حضور بسیج همواره در تمام شرایط ضروری است

نام شهید و بسیج ذکر است، بسیج و شهید فرقان است، بسیج ‌حق است شهید و بسیج میزان و شاخص هستند و جمهوری اسلامی ایران با الهام از الگوی بسیج، ۸ سال به دفاع از مرز و بوم خود برخاسته است.

جمهوری اسلامی ایران با الهام از الگوی بسیج، ۸ سال به دفاع از مرز و بوم خود برخاست

خبرگزاری میزان: وزیر کشور با تأکید بر اینکه بسیج ‌حق است، گفت: جمهوری اسلامی ایران با الهام از الگوی بسیج، ۸ سال به دفاع از مرز و بوم خود برخاسته است.

به گزارش خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در دیدار با مسئولین مرکز مقاومت بسیج وزارت کشور ضمن اشاره به حضور موثر بسیج در ۸ سال جنگ تحمیلی اظهارداشت: حضور بسیج همواره در تمام شرایط ضروری است.

رحمانی فضلی با بیان اینکه در هر نقطه ای که قرار بگیریم نباید فرهنگ شهادت و بسیج را فراموش کنیم گفت: نام شهید و بسیج ذکر است، بسیج و شهید فرقان است، بسیج ‌حق است شهید و بسیج میزان و شاخص هستند و جمهوری اسلامی ایران با الهام از الگوی بسیج، ۸ سال به دفاع از مرز و بوم خود برخاسته است.

وی در ادامه با اشاره به رشد مطلوب ‌بسیج پس از جنگ تحمیلی در حوزه های علمی ، تکنولوژی، مدیریتی، فرهنگی و اجتماعی اظهارداشت: امروز این سازمان با ۲۲ میلیون بسیجی به یک الگو در همه زمینه ها تبدیل شده است .

رحمانی فضلی در پایان گفت: ایران اسلامی همواره بر اساس مودت ، رحمت با تکیه بر موفقیت های چشمگیر علمی حرکت میکند .

شایان ذکر است در این جلسه قشقایی مسئول بسیج وزارت کشور گزارشی در خصوص فعالیت های صورت گرفته در بسیج و حلقه های صالحین ، برگزاری مسابقات ، اردوهای فرهنگی ،‌برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف، نمایشگاه هفته دفاع مقدس و … ارائه کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری