حامی مالی اوباما ایرانیان را حرام‎زاده خواند/ آرزوی بمباران ایران

مشاور ویژه اوباما در امور خاورمیانه و حامی اصلی مالی او در انتخابات سال ۲۰۱۲ در اظهارات بی‎شرمانه‎ای، مردم ایران را «حرام‎زاده» خطاب کرده و اعلام کرد که اگر بجای نتانیاهو باشد، آنها را بمباران خواهد کرد.

حامی مالی اوباما ایرانیان را حرام‎زاده خواند/ آرزوی بمباران ایران

به گزارش رجا، حايم سابان ، سرمايه‎دار دموکرات آمريکايي که اصالتاً اسرائیلی بوده و از پدر و مادري اسرائيلي متولد شده است، در کنفرانس شوراي يهوديان آمريکا در اظهاراتي مقابل شلدون ادلسون، ديگر سرمايه دار جمهوريخواه آمريکايي گفت در صورتي که مذاکرات هسته اي ايران براي اسرائيل نتيجه اي نامساعد در پي داشته باشد، اگر جاي نتانياهو باشم، به ايران حمله خواهم کرد.

وي (در کمال بي شرمي و با الفاظي قبيح) در اظهارات خود مقابل ادلسون در هتل هيلتون واشنگتن گفت: اگر به جاي بنيامين نتانياهو، نخست وزير اسرائيل باشم، در صورتيکه غرب با ايران توافقي نمايد که از نظر وي براي اسرائيل خطرناک به حساب بيايد، «اين حرام‎زاده‎ها را بمباران خواهم کرد».

این درحالی است که سابان در انتخابات سال ۲۰۱۲ حمايت مالي گسترده اي از باراک اوباما نموده و در سال ۲۰۰۸ نيز از هواداران هيلاري کلينتون به حساب مي آمد.

وي ضمن اظهار اميدواري براي اينکه لايحه ي پيشنهادي سناتور ليندسي گراهام درخصوص رأي آري يا نه به توافق بالقوه با ايران، با موافقت نمايندگان مواجه شود، گفت: «ما بايد گام هايي را بر مي داشتيم که نشان دهد ما، ايالات متحده آمريکا، با کسي شوخي نداريم و در کار خود جدي هستيم».

وي تأکيد کرد، گزينه نظامي بايد «واقعاً يک گزينه باشد نه فقط يک لقلقه زبان».

توهین بی‎سابقه این سرمایه‎دار بزرگ دموکرات – یهودی امریکا به مردم ایران در شرایطی مطرح شده است که چندی پیش وندی شرمن، یکی دیگر از سیاستمداران دموکرات امریکا نیز ژنتیک مردم ایران را فریبکار خوانده بود.

این در حالی است که برخی جریانات رسانه‎ای در تلاش هستند تا مواضع جریان دموکرات نسبت به ایران را معتدل‎تر از جمهوری‎خواهان امریکایی عنوان کنند، حال آنکه سابقه سی و پنج ساله پس از انقلاب نشان داده است اقدامات توام با کینه دموکرات‎ها نسبت به ایران بسیار گسترده‎تر از جمهوری‎خواهان امریکایی بوده است به نحوی که از میان ۱۸ فرمان اجرایی رئیس جمهور امریکا بر علیه ایران پس از انقلاب، تعداد ۹ فرمان توسط باراک اوبامای دموکرات به امضاء رسیده است.

قطعا لازم است توهین کم‎سابقه مشاور رئیس جمهور امریکا به مردم ایران، با پاسخ محکم و جدی دستگاه دیپلماسی کشور مواجه شود تا روشن شود که بواسطه کدام رویکرد، سیاستمداران امریکایی به چنین گستاخی و وقاحتی رسیده اند که به خود اجازه دهند نسبت به مردم ایران اینگونه سخن بگویند.

نظر شما:


۲۴ نظر یا دیدگاه برای “حامی مالی اوباما ایرانیان را حرام‎زاده خواند/ آرزوی بمباران ایران”

 1. mahdi نوشته است:

  ببخشين تو غلط ميكني ما رو بمباران كني نتانياهو با توي بيشعور هيچ غلطي نميتونه بكنه حالا ميخاي بجاي اون احمق باشي يا نه

 2. faramarz نوشته است:

  وقتی در عرض چند ثانیه ۲هزارتا موشک زدیم سمتش بعد میفهمه با کی طرفه.بدبخت اینقدر عقده ای شده اینطوری خودشو میخواد خالی کنه

 3. پیام نوشته است:

  چه غلطا دیگه کار به جایی رسیده که از دستشون کاری بر نمیاد میان فحش میدن وای اگه آقا یه لحظه اجازه بده اونوقت می فهمی بمباران کردن یعنی چی
  این ملت عاشق شهادتن نفهم پس اونارو از کشتن نترسون برو به حروزاده هات برس

 4. اشكان نوشته است:

  البته کلمه مردم تو حرف هاش استفاده نشده و این کلمه مردم تو ترجمه ها به متن اضافه شده….
  خانم شرکن هم خیای بیراه نکفته! یه نکاه به جامعه و مشکلاتش جه تو بخش زناشویی و جه تو بخش ارتباطات دوستانه و جه تو بخش کسب و کار کنید و جه امار جک های برکشتی و جرایم کلاهبرداری و اختلاص بکنید میبینید که فریبکاری حرف اول رو تو فرهنک ما میزنه…

  غرور باعث میشه که هیجوقت معایبتون رو ندونید و نبینید و هیجوقت هم مرهمی و راه حلی برای معضلات اجتماعی بیدا نکنید…. ببذیرید که همتون جانماز اب میکشید….

 5. علی نوشته است:

  سلام
  باید به حامی مالی صهیونیستهادرمنطقه (عربستان) گوشمالی بدیم تا اسراییل حساب کار دستش بیاد که با ملت ایران نمیشه در افتاد.

 6. شهرام حضوری نوشته است:

  کافر همه را به کیش خود پندارد…

 7. محمد نوشته است:

  اگر خودش حروم زاده نبود، این حرف را نمی زد!

 8. هانیه نوشته است:

  وقتی خودش حرامزادست دوست داره همه رو مثل خودش خطاب کنه تا عقده هاش شاید خالی بشه بدبخت.

 9. ali نوشته است:

  این خاصیت حرومزاده هاس که با نسبت دادن خصلت خودشون به دیگران میخوان آبرو پیدا کنن. تشت رسوایی اصل و نسب و زاد و ولد شما خیلی وقته افتاده…

 10. masood نوشته است:

  بهش بگین,ریدی خبر نداری!مگه شما بتونی تو خونه خودتون و با خوردن شام زیاد ,اونجا رو بمباران شیمیایی کنی!

 11. مهرداد نوشته است:

  انشاالله زمانی خواهد رسید که رو در روی ما قرار بگیرید تا از شما بخواهیم که الفاظتان را دوباره تکرار کنید اگر جرات اینکار را داشتید ان زمان خواهید دید بارانی از موشک بر سر شما که نه اجداد مشخصی دارید و نه پدر و مادر معینی بر سرتان خواهد بارید دیر نیست زمانی بیاید که از روی نقشه نام منحوس اسراییل پاک شود انشا الله

 12. علی رسالتی نوشته است:

  باسلام_درجواب اشکان عزیز باید اذعان کنم که.بله مشکلات هست.واین تنها درکشورمانیست بلکه درتمامی دنیاباشدت وضعف وجود داره.وبحث جانمازاب کشیدن هم نیست.چرا که اگربود.مثلاخودشما باین نظری که دادی .جانماز اب نکشیدی؟ که برسونی یه سروگردن ازهمه مردم بیشتر میفهمی؟وازهمه چیز مهمتر خداوند درقران می فرماید که اکثر بندگانم راههای همواروراهنمائی شده ای که انهارابه رستگاری میرساند انتخاب نمیکنند .وراههای شیطان رابر میگزینند.ودچارخسران میشوند وبه من ضرری نمی رسد/واشکان عزیز اگرمنظورت به مسئولین کشوری است.که هست .دیگر میخواهی چه کنند .تمام بایدها ونبایدها درقانون اساسی امده.ولی بعضیها جاده خاکی رودوست دارند.وهیچ دولتی تاکنون نتوانسته برای فردفرد مملکت پاسبان بگذاره تاخطا نکنند.وخداهم بهشت وجهنم روبدون دلیل خلق نکرده.اگه توی این دنیا خاطیان گیربیفتند که مجازات میشن .وگرنه اون دنیا بایدحساب پس بدن.ودراخرعرض کنم که ازاول خلقت ادم تاخاتم ص وتاقیامت مدینه فاضله ای وجود نداشته وشما هم چنین مدینه فاضله ای روطلب نکن.اگراعمالت رو درست انجام بدی وبه دیگران هم یاد بدی .زکات دنیوی اعمال خودت رودادی..موفق باشی//والسلام//

 13. امیر کاظمی نوشته است:

  دوستان من حاظر نیستم حتی برای دشمن خودم هم از القاب زشت استفاده کنم ولی میخوام بگم شما اسراییلیها انقدر ترسو هستید که خودتون رو پشت امریکا قایم کردید حالا ادعا دارید به ما حمله میکنید شماها چند سال نتونستید تو نوار غزه هم کاری کنید حالا میخواید با ایران که ابر قدرت منطقه هست رو در رو بشید من یه پیشنهاد دارم اگرهم توافق نشد بیاید گزینه نظامی رو بیارید رو میزتون

 14. امیر کاظمی نوشته است:

  جا نماز اب کشیدنم تقیه هست اگه تازه نظر شما اشکان عزیز باشه.هیچ کس حقی نداره چه به مردم چه به دولت مردانمون تعرضی کنه من دولت مردان خودمون رو تایید نمیکنم ولی اونا ابروی ما هستن

 15. م.م نوشته است:

  حرومزاده همه کس و کارشونه .بد بختا اصلا نمیدونن پدرو مادرشون کیه صفت خودشونو به ما نسبت میدن

 16. آنتی صهیون نوشته است:

  حرام زاده تویی و هفت نسل صهیون های حرومی

 17. رسول قربانی نوشته است:

  نتانیاهو حرامزاده است و نطفه حرام. خواهشن چاپ کنید.ضمنا اسراییل وجودشو نداره حمله کنه فقط پارس میکنه

 18. این نیز بگذرد نوشته است:

  گربه مسکین اگر پرداشتی
  نسل گنجشک از زمین برداشتی

 19. حمید نوشته است:

  السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)
  حرومزاده تعریف داره حرومزاده همونیه که دستور قتل زن وبچه مردم رو میده ! همونیه که دستور شلیک به یه نوجوان بی دفاع از فاصله چند متری میده ! حرومزاده اونیه که از سوریه و یمن و عراق عبرت نگرفته که بچه شیعه ایرانی یعنی چی! آخه خوک کثیف بی اصل و نسب به چی مینازی! اون از گنبد آهنیت ! اون از داعشت! اون از النصره ات تا یادم نرفته بگم دوستان این حرومزاده واسه بقای نسلش یه گروه هم توی آفریقا راه انداختن به نام بوکوحرام !!! یعنی هویت حروم خودش رو با اسم آشکار کرده دیگه چی بگم ؟!!!
  فقط میتونم بگم کی شود دریا به پوز سگ نجس !!!
  تو اگه وجود داشتی مثل سگ کثیف از دور واق واق نمیکردی و یه تیر به سمت مملکت ما مینداختی تا اون وقت بفهمی بچه شیعه یعنی چی !بچه هیئتی یعنی چی ! ایرانی یعنی چی!

 20. سید علی خامنه ای نوشته است:

  والا من هم به تازگی به ایران امده ام همه اش مرا فریب میدهند و قول های الکی ملت فریب کار و خطرناکی هستند دنیا رات می گوید یکی ش هم همین میله بور چطور ملت و هامداران را فریب دادند

 21. مینا نوشته است:

  با عرض پوزش از همه ی هموطنانه عزیزم در جواب این سگ نجس(حایم سابان):

  حرومزاده تویی و بابای حرومزاده تر از خودت

  ایکبیری.تو و نتانیاهو گه میخورید که غلط زیادی بکنید!!!

  تو همونجا بشین از دور واق واق کن….

 22. farhad نوشته است:

  اگه سواد داشت میگفت : مردمان ایران حلال زاده هستند و خیلی مظلومن . ما که ژنتیکمون حرام و حروم زاده است خیلی دوست داریم آنها را . و ما یک مقدار نقل می ریزیم سر تلاویل واسه جشن سالهای دور از سربلندی جهانی . ۲ تا هم تو کاخ ریاض واسه دست گرمی.

 23. جعفر احمدی نوشته است:

  حایم سابان اگه نمیفهمی بفهم نافهم! کسی که دین اسلام را داشته باشد هیچوقت حرامزاده نمیشودچون اسلام پاکترین دین جهان میباشد حرامزاده تو وامسال تو هستید که رفتید آمریکا دارید برای اوباما نوکری میکنیدواون سک کثیف (وندی شرمن) که مردم عزیز ایران را فریبکار خوانداگر واقعا انسان هستی ببین چه کسی فریبکار است ایران یا آمریکا؟ دولت مردان ما ودیپلماسی کشور مابا صداقت تمام به پای میز مذاکره آمدند وطبق تصمیمات وین به تعهدات خود عمل کردند وبعد از اینکه بیانیه مشترک ۵+۱ باایران امضا شد وایران زندانیان آمریکا را آزاد کرد درمقابل آن آمریکا چه کرد؟ آیا تحریم جدید ضد ایرانی نکرد؟ حال خوت قضاوت کن که به نظر من سگانی مثل شما در جایگاه قضاوت نیستید.
  خداوند متعال پیامبری از جنس خودتان برایتان ارسال کرد تا اینکه رستگار شوید ولی اجداد شما فرستاده پاک پروردگار را فریبکار وساعر خواندند وهیچ وقت هم رستگار نشدید ونخواهید شد حالا ما از شما چه انتظاری باید داشته باشیم وقتی پیامبران الهی نتوانستند شما را آدم کنند ما چطور آدمتان کنیم؟

 24. Karim نوشته است:

  ببخشید آمارهای رسمی در دنیا نشان داده که بیشتر از ۷۵ درصد مردم امریکا حرمزاده هستند ولی این آما در ایران کمتر از یک درصد است چطور توی حرمزاده که نمی دونی پدرت کی بوده و مادرت همزمان با چند مرد رابطه داشته تا تو را حامله شده این مزخرفات را بدهن کثیفت بیان کنی
*


آخرین اخبار