کد خبر:148252
پ

این پیرزن تنها ۱۱ سال سن دارد+تصاویر

این پیرزن تنها ۱۱ سال سن دارد

“آشناتی الیوت اسمیت” دختر ۱۱ ساله ای است که هفته پیش به خاطر بیماری خود در مدرسه مورد مواخذه قرار گرفت. این دختر ۱۱ ساله که یک بیماری نادر دارد به خاطر پوشیدن کلاه گیس در نزدیکی اخراج از مدرسه بود.

باشگاه خبرنگاران: “آشناتی الیوت اسمیت” دختر ۱۱ ساله ای است که هفته پیش به خاطر بیماری خود در مدرسه مورد مواخذه قرار گرفت. این دختر ۱۱ ساله که یک بیماری نادر دارد به خاطر پوشیدن کلاه گیس در نزدیکی اخراج از مدرسه بود.

این دختر انگلیسی دچار بیماری نادر «آلوپسیا» است که باعث می شود ۸ برابر سریع تر پیر شود و پزشکان اعتقاد دارند وی تا ۱۵ سالگی بیشتر عمر نخواهد کرد. این بیماری بدن او را فرسوده کرده و چهره اش کاملا مانند پیرزن های ۸۸ ساله است.

این پیرزن تنها 11 سال سن دارد/تصاویر

این پیرزن تنها 11 سال سن دارد/تصاویر

این دختر به خاطر بیماری خود بای از کلاه گیس استفاده کند که البته در مدرسه به خاطر بنفش بودن این کلاه گیس به مشکل خورده است. مسئولین مدرسه اعتقاد دارند کلاه گیس این دختر باعث می شود تا دیگر دانش آموزان به فکر رنگ کردن موهای خود بیافتند.

این اتفاق تا حد اخراج این دختر از مدرسه هم ادامه پیدا کرده است و به گفته پزشکان معالج او از نظر روحی ضربه شدیدی به وی وارد شده است چرا که چهره او با دیگر دانش آموزان فرق دارد و برداشتن کلاه گیس باعث جدا ماندن او از دیگر دانش اموزان می شود.

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • ایران ۴ بهمن ۱۳۹۳ / ۸:۴۰ ب.ظ
    0 0

    مگر می شود در مقابل مرگ تسلیم نشد ولی چرا به این زودی قبل از درک زندگی باید مرگ را درک کنی / انصاف نیست ولی در این معادله جای برای انصاف وجود نداره

  • ali ۵ آبان ۱۳۹۴ / ۱۰:۵۲ ق.ظ
    0 0

    سوالات و شبهات خود را در این زمینه از سایت X- shobhe.com بپرسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری